SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split, HST, FBW na mase czy coś innego?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Prostowników by Ci niektóre koksy z siłowni pozazdrościły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ja niestety obecnie mam do kompa ograniczony dostęp, przynajmniej dopóki nie poprawię niektórych ocen w szkole. Czasu ogólnie też mam mało, ostatnio nawet z ledwością starcza mi na trening więc za bardzo przez 1-2 tygodnie nie pomogę, wypiski w swoim dzienniku też dopiero dam za jakiś czas
Swoją drogą jak pamiętam dział sprzed kilku miesięcy to się bardzo rozwinął

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Hmm, prostowniki, jeszcze nie dawno nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, nie widzę w nich nic nadzwyczajnego, nic dziwnego, rzadko je widzę :), nigdy też jakoś specjalnie ich nie ćwiczyłem, to chyba genetyka. Wolałbym mieć szerszą klatkę :)

Mawashi a ta obwodówka to jakaś zwykła ma być, czy mi podasz plan na nią czy mam sobie coś poszukać i wymyślić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
darekk a cwiczysz juz planem w ktorym masz uwzglednione wady postawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
darekk, normalne ACT. Jak najprostsze, może być coś jak ten plan dla początkujących.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
damian2454 - Nie, jeszcze nie.
Mawashi - tak właśnie myślałem, ale chciałem się upewnić :)

Edycja 3 kwietnia

Jestem po tygodniowej obwodówce dla początkujących, dwa obwody, 3 x w tyg, i coś Wam powiem, chyba kuleje u mnie wytrzymałość, ciężko mi się było pozbierać i wykonać wszystko na raz w obwodzie bez przerw (bo chyba ich nie ma, dopiero 3-5min przerwy między obwodami), aż strach pomyśleć jak w tym tygodniu będą 3 obwody. Masa stoi, siła stoi, wytrzymałość kuleje, generalnie kupa i z czego ja się cieszę? chyba z tego, że w końcu słońce wyszło

Nie wiem czy nie zrezygnuję na jakiś czas z ćwiczeń, taka dłuższa regeneracja, roztrenowanie totalne, pamiętam, że zawsze po przerwach miałem najlepsze efekty, bo na razie progresu nie widzę już od 4 miesięcy stoję w miejscu, czuję się wyraźnie zdegustowany

Po nowej formie kreatyny więcej się spodziewałem, łykam ją już 3 tydzień i nic, czyli wyjścia są dwa... pierwsze to że coś źle robię, dlatego stoję, drugie to takie że coś źle robię , reasumując, coś na pewno źle robię

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-04-03 19:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zrób wypiskę z diety 3-4 ostatnie dni.
Może wieczorem znajdę chwilę czasu żeby coś Ci przygotować.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
1. płatki owsiane 100g + 30g białka
2. serek wiejski 200g + bułka razowa
3. płatki owsiane 100g + 30g białka
4. nóżka z kurczaka + ryż 100g
5. 2 jajka + odżywka białkowa

w dni treningowe, po treningu mix białka z carbo.
przed treningiem
białko, chyba że niedawno jadłem posiłek to sobie odpuszczam.

Jako, że nie jestem za bardzo smakoszem, nie lubię jeść, moje kubki smakowe są jakieś tępe :) mój posiłek wygląda tak prawie codziennie, czasem coś zamienię, np. rano jajecznica z bułką razową, ale rzadko.
Więcej jeść nie dam rady, i tak już się zmuszam.

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-04-04 17:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Za dużo białka ciągniesz z odżywek. Za mało masz tłuszczy, jajka przeżuć na 2 posiłek, serek daj na ostatni posiłek, dorzuć warzywa, ogólnie strasznie mało coś jesz :) Jakiś chleb, czy coś uwzględniałeś tu?
Białka masz sporo, tylko mimo nawet najlepszego treningu organizm nie będzie miał energii żeby budować mięśnie.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-04-04 18:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Hej, wydaje mi się, że z dietą jest ok, nie jest jakaś wymyślna i zróżnicowana. Zauważ że posiłki nr 1, 3 i 4 to dość sporo węglowodanów złożonych, posiłek numer dwa (drugie śniadanie to dodatkowo porcja białka + też dość dobrej jakości węglowodany z bułeczek razowych. Ostatni posiłek już tylko białkowy. Tłuszcze? zapomniałem dopisać, rano i wieczór łyżka oliwy, czasem o niej zapominam :) do tego są witaminki, sałatki z obiadem, czasem na wieczór marchewka. Zamienić posiłków raczej nie mogę, bo mi będzie śmierdzieć jajkiem w robocie

Może faktycznie nie jem zbyt dużo, ale to i tak dobrze jak na mój przypadek, zanim zacząłem ćwiczyć jadłem połowę z tego, miałem podejście, że "jedzenie to strata czasu", zawsze było coś ważniejszego do zrobienia, ale niestety, przez nieregularne posiłki chyba nabawiłem się nadżerek żołądka, więc zmieniłem dietę, lepiej się już czuję, przynajmniej żołądek sam siebie nie zjada

Sądzę, że ten sposób myślenia dalej u mnie pokutuje...
Wolę być taki jaki jestem masowo niż zmuszać się do jedzenia.

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-04-05 09:37:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - prośba

Następny temat

Modyfikacja planu poczt. Mawashi (prosba o poradę)

WHEY premium