SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długi powinien być dzienny trening FBW na masę.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam ćwiczę 2 razy w tygodniu(poniedziałek, środa) trening FBW. Wykonuję oczywiście po jednym ćwiczeniu na daną partię mięśni, po uwzględnieniu rozgrzewki trwającej 15 minut , przerw między seriami które trwają 2 minuty, i między ćwiczeniami też 2 minuty, serie mają 12 powtórzeń wychodzi mi że trenuje ponad 2,5h czy to aby nie za długo???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
dzięki kolego serdeczne za rady:) a ta progresja to koledze chodziło o faktyczną progresję i dokładanie ciężaru co serie czy o to żeby dobrać już od początku ćwiczenia ciężar tak aby w tej ostatniej serii tak ledwo co wyciskać bez dokładania ciężaru?:P i jeszcze jedno pytanie czy zna kolega jakieś ćwiczenie na brzuch które daje b.dobre rezultaty?


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2013-01-25 00:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
jaki cel?

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Tak jak w temacie czyli przybranie na masie
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
po 1) z K** to wbrew regulaminowi... po 2) jak to sie ma do pytania kolegi?btw autorze posta, uwazam ze w cyklu masowym 2,5h to trening zbyt intensywny (TEA i EPOC zbyt wysokie), martwi mnie takze ilosc powtorzen, polecam wiec fbw 5x5

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
1)Kolego a gdzie jest jakiś zakaz dodawania linku z innego forum, skoro mają to lepiej zobrazowane i zilustrowane to przynajmniej ja nie widze w tym nic złego
2) Tak to się ma kolego do pytania, że starałem się to wytłumaczyć jak najlepiej, żeby się wszyscy nie zastanawiali co ja robie te ponad 2,5 h więc najprostszą drogą wyjaśnienia ile serii i co ćwiczę było wklejenie linków

Więc ile by kolega dał powtórzeń? Bo na tym forum wielokrotnie pisano że do 12 powtórzeń to masa a ponad to już rzeźba więc tym się sugerowałem.

A co do treningu FBW to skoro to trening wszystkich partii to jak to mam zrobić żeby ćwiczyć wszystkie skoro to zajmuje ponad 2,5h, to mam to jakoś podzielić czy jak?






Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2013-01-22 20:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
na wieksze partie nawet do 16 powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
dla zawodowcow nie ma nawet , kolego ile razy moge qrwa pisac ogarnij fbw 5x5? powodzenia jesli po kilku latach treningu dalej na uda czy plecy bd robil po 12 serii... na pewno rezultaty bd szokujace.....

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
2,5 godziny to bardzo dlugo. rozdziel trening na traning A i B . Zloty czas to godzina a nawet 40min-50min przy budowaniu masy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
kto jest w stanie ogarnac trening w 40min? nie czarujmy sie, przy dobrym zabezpieczeniu miesni (aminokwasy podaz B/T/W odpowiedni bilans odp itp) 1,5h to zloty czas dla amatorow

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
proponuje skrocic trening do godziny moze troche opadnie poziom kortyzolu ,do tego zwiekszyc intensywnosc treningu. przypilnowac diety bo w tym przypadku dieta jest wazniejsza niz trening . nie ma co sie katowac . no i ciezar 85% maxymalnego .

przy treningu 2 razy w tygodniu skutecznosc przyrostu miesnia wynosi okolo 60% w porownaniu do 3 dni w tygodniu gdzie wynosi 100%. powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin czerwiec/wrzesień - podstawy

Następny temat

Trening siłowy w młodym wieku + sprzęt

WHEY premium