SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nr xx dzialu odzywki, suplementy pisac kto ***niety %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135572

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale tomq ma gumowego ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jeżeli rodziców stać to idzcie na dzienne to inny świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dzis ostatni raz wstalem o tej *****skiej godzinie do szkoly

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ile kosztują ?:)

Ide do sql potem jazdy niby miasto a potem boks i jak wyjde tak wroce po 21 ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Ja dzis na 4 lekcje dopiero jade. Ide jeszcze peugota domyc bo wczoraj mylem ale jak sie wysuszyl i teraz przy promieniach slonecznych widac ze dalej w niektorych miejscach jest brudny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jeżeli rodziców stać to idzcie na dzienne to inny świat
przeciez za dzienne w szkole panstwowej sie nic nie placi, tyle tylko co za dojazdy a ja chce isc do szkoly co ma 7 miejsce w rankingu uczelni panstwowych w polsce, wiec nie byle co

za zaoczne sie placi srednio 3000zł za semestr zalezy jaki kierunek itp.



Chyba jednak kupie golfa III wyhaczylem 1,9 TDI

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-06-09 09:26:18

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
No ale jak jestes na dziennych to studia masz codziennie czyli nie pracujesz, a wiec rodzice musza wylozyc kase na utrzymanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tyle czasu mnie juz utrzymuja to co im szkodzi jeszcze 3lata

z reszta ja chcialem isc do roboty i na zaoczne, a z tymi dziennymi, to byla propozycja mojej mamy, wiec mowie, czemu nie 4lata dojezdzalem do szkoly, to co mi szkodzi jeszcze 3 pojezdzic

ano ja chcialem isc do podoficerskiej, ale kryzys po***al moje plany
na podoficerskiej uczysz sie rok, przez ten rok nauki placa ci ~800zł takiego jakby kieszonkowego, a po ukonczeniu szkoly masz stopien kaprala i okolo 2200zł na reke

ale niestety do***ali 16 miejsc na kierunek radiotechniczny, a ja skoladalem na przeciwlotniczy i nie licze sie w pierwszej kolejnosci, a jest 1200 chetnych wiec, moge juz zapomniec

trzeba kombinowac, moze znajde jakas robote na weekendy chociaz, by pare groszy miec, albo przylozyc sie na max do nauki, to wtedy mozna otrzymac stupednium 350zł/miesiac juz na drugim roku. Tak zrobilem w technikum i dostawalem 250zł/miesiac od prezesa rady ministrow
musze pomyslec, czy znowu bedzie mi sie chcialo walczyc o taki wyczyn

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-06-09 09:35:22

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
pusto w spamie coś zapewne wszyscy albo w szkole albo w robocie
wreszcie ludzka pogoda
na tyle ludzka że ide kosić trawe
może opale sie przynajmniej
pozdro

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja zaraz ide robac drzewo

bo mam debine, a jak wyschnie to ni*****a juz nie porabie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suplementacja przy dobrej diecie

Następny temat

Brał ktos tego GAINERA ??

WHEY premium