SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nr xx dzialu odzywki, suplementy pisac kto ***niety %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135549

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Cicho kapucyny bo bedzie kolejny najazd dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
donJAZYResko TO ty byles ten od fuzji sfd - nasza klasa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie nie. Nic tu takiego z NK nie było. O kogoś innego Ci chodzi

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Kapucyn to jesteś Ty bo nawet masz go na avku
fajna malpka co? pewnie bys ja wydupcyl? tak jak tego psa co masz w avku, bo ma mine jakbys go jechal dzien w dzien...

Była tam o tym rozmowa leszczu, więc nie trześ porami bo po rajtuzach dostaniesz.
spojrz na swoja fote w profilu wygladasz jak wentel od stara, ktory przebil sie na syberyjskim zamarznietym gownie na drodze

A czy Twoim koledzy wiedzą, że aż tali z Ciebie dupoliz dla Modów skoro wysłałeś już 13tego sms'a?
po pierwsze to nie smsy, tylko darmowe klikniecie na osobe ktora sie glosyje, a to jest tylko czysta przysluga, nie moja wina, ze ty robisz za pieniadze

Ograni dupowladze
ja mam ogarnieta, czego niestety nie mozesz powiedziec o sobie, dlatego taki wychudzony jestes


ide stad, bo smieszny jestes

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hardcor hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema ****a

czemu nikt mnie na 1-wszą nie wpisał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Redukcja była dupowlazie.
Tak idź rób te przysługi, może trochę zrzucisz fatu, bo zamiast tej małpki dałbyś świńke.
Z tego co slyszalem na forum, że jak idziesz do spożywczego to kładziesz głowę na wadze i wciskasz guzik burak. Wyrazy współczucia dla znajomych.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
HEHE najazd Dopingu haha porażka...


Chcecie to najeżdżajcie może bana wychaczycie
Wchodziccie robicie burdel i jesteście z tego zadowoleni. jak u siebvie robicie syf no to nie musi on być u nas...



Koniec...


Cisne na praktyki pozdro.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suplementacja przy dobrej diecie

Następny temat

Brał ktos tego GAINERA ??

WHEY premium