SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nr xx dzialu odzywki, suplementy pisac kto ***niety %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135605

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391


.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Brachypelmy nie są mocno jadowite

a mi nawiał Tapinauchenius violaceus taki nadrzewny, kolorystycznie fajny ale jad średni.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
O widzę pajęczarze. Ja mam już tylko 3 dorosłą N.chromatus, gienia który był samicą i L.parahybane, który ma tylko włókno w klatce bo reszte rozpierdyla.

Jeżeli chodzi o ucieczki to już chyba wszystko mi wiało. Nhandu spotkałem wspinającego się na szafie po tym jak siostra odłamała kawałek pokrywki od terra i nic nie powiedziała. Zapomniałem zakryć B.vagasa na początku przygody i se chodził wokoło terra i pajęczynkę robił. Gienie spotkałem za szafą, ale ten nie wiem jak wyszedł do dzisiaj.

Marcin w czym Ty trzymasz te pająki, że tak Ci nawiewają i ich nie odnajdujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
No to zasłaniaj rolety i świeć czerwone światło. Może wyjdzie
Nie chciałbym miec z tym jakiegoś kontaktu

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Ale to jest L1 ciupka malutka... a tego trzymałem w takim malutkim terrarium szklanym ze szkłą 3,5x3,5 cm.. i chyba dziurka od wentylaci była za duża, lub była z góy pokrywa nie dociśnięta...

TO jak sie nie znajdzie to już 2 mi gdzieś po domu zapierdzielają hehe

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
dzisiaj spam chyba pieeerdolnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
psy sobie kupcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Psa mam i brata hehe

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ja mam siostre hehe. Porozstawiaj w domu małe gąbki/szmatki wilgotne. Prawdopdoobnie jeżeli jest na ziemi będzie szukał takiego miejsca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229









Zmieniony przez - konar128 w dniu 2009-06-25 10:45:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suplementacja przy dobrej diecie

Następny temat

Brał ktos tego GAINERA ??

WHEY premium