SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nr xx dzialu odzywki, suplementy pisac kto ***niety %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135591

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
hmm to zostaly ci 3lata gimnazjum plus 4 lata technikum jak chcesz jakiegos technika... w sumie dobrze.. niech rodzice placa... :) za 7 lat moze kryzys minie...
pozatym dobrze wiesz ze w hiszpani wyksztalcenie sie mniej liczy od tego co potrafisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no ale na strazaka to juz chyba trzeba miec papiery

ja bede zdawal egzaminy externistyczne...czyli cala podstawowke czy gimnazjum moge zaliczyc w pare dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
w pare dni ale musisz miec cala ta wiedze w glowie!
na strazaka ? idz do OHP (ochotnicza straz pozarna) i bez niczego zostaniesz strazakiem.

ja chcialem byc strazakiem w podstawowce... ale zostalem piromanem

Zmieniony przez - Artek90 w dniu 2009-06-09 21:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
ojjj Artur nie znasz sie...zle mowisz ochoptniczy strazak a zawodowy to co innego!!!

now pare dni moge zrobic no ale po to jade chyba do polski zeby sie uczyc i zdawac no nie''...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
mój dziadek był prezesem OSP !

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no ja mam przyjaciela co jego dziadek jest tez jakims prezesem OSP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
OSP powinni zlikwidowac moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Gdyby zlikwidowali OSP Siodema przestal by byc czlonkiem bojowy a to choyowo
Gadacie Polska jest swietna tylko u nas panuje taki klimat unikalny i to jest wlasnie to
Wrocilem z ryb wlasnie taka burza na******lala centralnie nad nami ze to sie w bani nie miesci kilka razy az sie ziemia zatrzesla ale naszczescie kumpel mial cos la namiot karpiowy to nas poczesci uratowalo.Z wegorzy lipa.Ale chyba jutro po urlop zapodaje i na 4 dni pod namiot, tylko ze z budzetem choyowo troche :/
Siodema pijemy jutro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
A to prawda ze jak jest 1 burza po zimie to wegorz z jeziora ucieka i plynie rzeczkami aby gdzies tam zlozyc ikre ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suplementacja przy dobrej diecie

Następny temat

Brał ktos tego GAINERA ??

WHEY premium