SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
hmm zastanawiam się co napisać temu gościowi od carbo, żeby go nie obrazić i jakoś ciężko mi to przychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
ja po prostu nie będę isał

facet potrzebuje uwagi, chce zaangażować w "swoją sprawę" jak najwięcej osób bo chyba w realnym świecie jest niezauważany.

ignorancja niejednokrotnie jest gorsza od kłótni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
chooja, we wrocku odpadam, najlepszy mial 98% z rozszerzenia z bioli lub chemii;/



tak sie kurva zastanawiam jak oni to kurva robią;/

znajoma byla w jednym z lepszych LO w opolu i miala ledwo 60%, byla kompletnie zaskoczona maturą, inni znajomi, wydawali ok 2k/mies na korki we wrocku(chemia+biola+fiza u wykladowcow) i wyszli usmiechnieci, mowiac ze wlasnie takie zadania robili caly czas na korkach(podkresle, ze takiej matury jak ta nie bylo od kiedy weszla nowa matura, BA nie bylo nawet podobnej, a biochemia nie pojawiala sie prawie wcale, a tutaj głownie ona;/ do tego klucz odpowiedzi zyebany na maxa przykład zadania

w probówce są drożdże i powietrze. wode bromową zabarwiają wkasy. pozostawiamy probowke w wodze bromowej, woda odbarwia sie, co zabarwilo wode i gdzie powstalo?

no to podalem z epoprzez oddychanie tlenowe drozsdzy powstaje kwas weglowy zabarwiajacy wode bromowa, ale nie, kurva CKE doszlo do wniosku ze to CO2 produkowany przez drozdze odbarwil wode;/ a moze mi sie wydaje, ale on dopiero w polaczeniu z H2O daje kwas weglowy zabarwiajacy wode;/ i chooj - 3pkt=6% na glupim zadaniu;/

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-07-12 11:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
tak to jest. Kvrwa ciekawe skąd znali schematy zadań. :/ Zawsze tak było - Polska :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
a idz pan w chooj;/ na UJ w ogole podstaw nie brali pod uwage wiec "wypjjjerdalaj pan od nas" i tyle, moze GDA zaocznie chociaz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
chodź, chodź do Gdańska

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
dziś 2 nabór z wrocka, raczej sie nie dostane, ale co tam, warto sprawdzic


odzyskałem(chwilowo) spokój w dyskusji o carbo, za to chyba litwin'a juz nosi przez tego goscia


debee, co nieco juz powinno do ciebie isc i dzis, max jutro byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Pawle, sądziłem, że jesteś optymistą. Jak Cię nie będą chcieli - ich strata. Zyska ta uczelnia, która Cię przyjmie . Dzięki.
Jak przyjdzie dam znać i upomnę się o nr konta

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-07-15 10:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
spoko spoko:-] ogolnie napisz do mnie na gg bo komp w serwisie, musze na lapie siedziec i znow przepadla czesc nr, bo na lapku dluzej siedzialem ostatnio rok temu w NL

kurva biuro odpjjjerdala jakies fake'i znów...

zajjjje.bany rezydent dostał liste pracowników od mojego szefa w NL 3tyg. temu(!!), co ciekawe, najpierw zaczął o mnie sapać, że zjechałem w tamtym roku szybciej to teraz nie powinienem jechac(co mu do tego, skoro szef mnie chce zatrudnic to on chyba powinien zamknac jape i go sluchac, bo ma z tego hajs), po 2, w PL biurze do dzis nic nie wiedzą ani o liscie ani o pracy w tej firmie. Co jeszcze ciekawsze, szef w NL jest mega zaskoczony jak to mzoe tak dlugo trwac, on chciał pracowników od jutra, max poneidziałku, a my w najlepszym wypadku pojedizmey w poneidzialek wiec w srode zaczniemy pracowac... cóż, Polska...

dzis 2 lsita z wroca, nie licze za bardzo, ale sprawdze

gda w poneidziałek, dzienne to kosmos, ale na zaoczne jest szansa, w tamtym roku próg 4411 pkt ja mam 47(w ogole jakis dziwny przelicznik, dodaja, potem dzielą przez 2)

P4tr moze mialbys mi mozliwosc pomoc w razie czegoz mieszkaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
P4tr moze mialbys mi mozliwosc pomoc w razie czegoz mieszkaniem?



Coś się poszuka

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium