SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
w początkującyh prowadziłam dzienniki;) w lipcu przestałam, teraz wróciłam:)

https://www.sfd.pl/_Idź_więc,_są_światy_inne_niż_ten_/_elaine_pasja,_walka,poświęcenie-t569558-s89.html 

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wstałem, niedawno sie ogarnałem, ide na sniadanie


ewela, zajrze zajrze z powrotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no ba, wiadomo, że będziesz zaglądał- jak nie, to znajdę Ciebie w Nysie szybciej niż myślisz

u mnie sernik wlazł do piekarnika będzie ciachooo :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
o widze, ze do policji sie starasz

jakby Cie przyjeli to ile teraz trwa to cale szkolenie ?

9 miesecy wawa + 3 miesiace szkolka policyjna ?

jaka jest placa podczas szkolenia

nie zastanawialas sie moze nad Narodowymi Silami Rezerwowymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Richard do policji staram się już od listopada 2009 roku:/ w moim województwie nie było cały rok naborów i musiałam przenieść papiery do Warszawy:)

szkolenie trwa 6 miesięcy i jest w Szkole Policji ( jest ich 5- ja będę pewnie w LEgionowie albo w Słupsku) i potem 2 miesiące staż w opp w dużym mieście ( tu na bank Warszawa, gdzie zresztą będę już potem pracować na stałe):)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
kolega 2 lata temu zaczal przygote z policja tj

najpierw odrabial wojsko przez 9 miesiecy w legionowie , pozniej byl chyba przez 2/3 miesiace na szkolce w Katowicach (to bylo juz takie ostatnie przeszkolenia na ktore wyslala go komenda ktora go przyjela do pracy)


jesli mialbym Ci cos doardzic, to jak masz mozliwosc pracy w jakims troche mniejszym miescie niz wawa to wal do tego miasta

po skonczeniu sluzby kandydackiej namawiaja wszystkich do pozostania na sluzbie w wawie, bo nikt tam nie chce zostac, kasa taka sama , a patologia w hoooyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nie mogę być przez 3 lata nigdzie indziej :) W związku z przenoszeniem papierów trzeba podpisać lojalkę;) Taka polityka Firmy:) Mogę sobie pisać podanie o przeniesienie szybciej ale i tak nikt tego nie rozpatrzy :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a kasa większa, bo masz dodatek stołeczny i inne bonifikaty;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
a to takie tam

no z dodatkami w policji nie jest zle

mieszkoaniowy, za paliwo, mundurowe, 13-tki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Paweł, ogarnij się







Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium