SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a dla mnie grosze(centy dokladniej) nawet na polskie 1`0zł za kg panierowanych orzeszkow czy w karmelu to normalnie 100g tyle kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
ja pyerdole, nie dobijaj mnie, co to za kraj, trzeba stąd uciekać

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Żyjecie tu świry?


bo ja dzisiaj na nocke na 23 lece, a caly dzien od 9rano nie umiałem spac(a w kime przed 2 poszedlem:/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
żyje, ale specjalnie czekałem, aż ktoś inny niż ja tutaj się przypomni i wychodzi, że sami tu we dwóch spamujemy .

mam kilka pomysłów na Nasz dział, potem jak będę miał czas, pozapisuje wszystko.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pawełek - widzę, że wieczny trening izometryczny na bicepsy robisz

Jak we dwójkę jak w trójkę

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wyobrazacie sobie ze jestem kurva chory?

musialem sie z nocki o 4:30 zwolnic, dzis nie pojde w ogole, jutro wolne planowo, mam nadzieje ze do czwartku mi przejdzie, a z moja super astma to moge miec zaraz kurva zapalenie oskrzeli

dajcie sily chlopaki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
jakiej siły, mogę Cię ew kopnąć po dvpie, pojechałeś zarobić to pracuj kvrwa, czosnek jedz, kalesony pod spodnie i niech Cię grzeje !!!!


Ja pierdoooooole, nie miałem neta przez jeden dzień i na poczcie ponad 100 wiadomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
<daje siły>

No widzisz Marcin - cena sławy

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Patryk działasz prawie jak Zbigniew Nowak ... załatw tylko wodę w butelce i wyślij Pawłowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Sam musi sobie poradzić

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium