SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Tu nie ma większej różnicy, smak jest prawie identyczny, ja bym wziął ze względu na CITRULINE te o 2 zł droższe.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
osobiscie polecam bcaa+citrulline, smak rewelacyjny! :) dzialanie tez bdb

chce więcej!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
i cudo



witamy nowego kolege w spamie, sogacz leci, częstujcie chłopa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
elaine czyli ewka

jedzenie masz dobre, zdrowe, ale podlicz wszystko razem w kalkulatorze, oblicz swoje zapotrzebowanie kcal i daj na lekki deficyt koloryczny, albo rowno z zapotrzebowaniem

mowisz, ze biegasz , hmm jak chcesz palic fat to tym tego nie zrobisz, poniewaz generalnie podczas biegania tetno utrzymuje sie na poziomie 150-160
jesli myslimy o spalaniu tkanki tluszczowej to tetno powinno byc ok 120-130, a dokladnie jakbys chciala to jest taki wzor:
220-wiek = Y
Y x 0,6 = wlasciwe tetno

ja jak robie aero to utrzymuje 120-130

btw ja teraz jestem (nie wiem czy sie to tak nazywa) na diecie ketogennej, tzn wegli mam 60g reszta to bialko i tluszcze podniesione do 107g,
krece 2x dziennie aeroby po ok 1h
pije 10 l wody

i psycha siada

czasami wydaje mi sie, ze zaraz zemdleje, ale tylko czasami

za to prazki sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Z tym tętnem to nie do końca jest prawda, ja potrafiłem sporo biegać i ładnie chudnąć, tak na prawdę jak chcemy utrzymać takie tętno to powinniśmy włączyć chód, a nie bieg. Znam wiele przypadków, wielu ludziom pomogłem i gdy włączyli bieganie pięknie zjechali z wagą i mięśnie potrafili zatrzymać przy odpowiednim zabezpieczeniu ich.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a ja potrafie nie robic aero i zjezdzac z fatem, powoli ale jednak zjezdzac


ogolnie kazdy wysilek pomaga spalic fat, nawet "łózkowe" aero to zwieksza wydatek energetyczny, przy jakimkolwiek tetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
z tym tetnem to jest szczera prawda, tak juz funkcjonuje ludzki organizm, ze podczas wysilku tlenowego po pewnym czasie ok 20-25 min energie pobiera z tkanki tluszczowej

z biegiem to chodzilo mi o to, ze ciezko utrzymac takie tetno, chyba, ze kogos tetno spoczynkowe jest juz dosc niskie, dlatego zamist biegu jest to zazwyczaj szybszy chod/marsz

to co mowie opieram o wiedze fizjologow z ktorymi mialem zajecia oraz z wlasnego doswiadczenia


btw mozliwe, ze osoby ktorym pomogles doradzajac bieganie palily fat, ale przy okazji tracily zapewne duzo miesa lub wiecej niz w przypadku aero

ja jeszcze nie slyszalem zeby kulturysci robiacy forme zamiast aerobow robili trening anaerobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Nom, z tym tętnem dokładnie wiedziałem, ciężko jest utrzymać tętno granic 120-130, ale przy 150 (tyle miałem według pulsometru) też efektywnie można palić tkankę tłuszczową i zabezpieczyć mięśnie BCAA. Ja jestem fanem orbitreka np. :)



Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2010-11-14 17:05:33

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Ewelina nie Ewka:D

co do biegania- kiedyś, przed chorobą bieganie służyło mi za idealne źródło palenia fatu, bo treningi sw służyły do innych celi- wiadomo, one są typowo anaerobowe.

Podliczałam wszystko, robiłam dokładne rozpiski i ciągnęłam tak długo i też nic.

Dodam, że w sumie dziennie często wychodziły 3 h treningów sw- wiadomo pierwszy trening max, drugi trening już bardziej lajtowy ale i tak myślę, że energia była mocno uszczuplana i sądzę, że zjadałam i tak za mało jak na to co traciłam.


No to zamówię sobie białeczko truskawkę, bo widzę, że ma najlepsze recenzje i BCAA i poukładam sobie jeszcze raz dietkę, popodliczam wszystko i rozplanuję to jakoś na 3 miechy.

Ten plan treningów co mam teraz będzie taki do końca listopada, od grudnia mam ponowne przykręcanie śruby i po dwa treningi sw będę ciągnąć, więc trzeba to jakoś ogarnąć. Dzięki w każdym razie za pomoc.

Co do biegania- i tak tego nie zostawię, bo to uwielbiam.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Ewelinko możesz liczyć zawsze na Naszą pomoc, pamiętaj .

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium