SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
no w chooj


i zero szalenstwa, przyjechałem to pierwsze co z lodówki mieso mielone z szynki z makaronem i warzywami i szamanko


teraz ucze sie na anatomie i zywienie ciupke i lece w kime, dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
Pawel duzo masz chemi na tych studiach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
póki co tylko chemię żywności 1 wykład i 1 ćwiczenia

ale to 1 semestr wiec wiesz


ogolnie mam:

mikrobiologię
chemię zywnosci
biologię medyczną
żywienie człowieka
psychologię
kwalifikowaną I pomoc

i chyba cos 1 jeszcze ale pewny nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
alkohologie stosowaną

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
ty sie kurva ucz a nie tutaj sobie pozwalasz.

























































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
W piątki się nie uczę

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
:D:D:D

alkohologia stosowana- ten przedmiot ma każdy student

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
bo obibok jestes!!


jeszcze chlop z anatomii zapowiedizal ze co tydzien bd robil sprawdzianyi to nie tak z epodaje rycine i mozesz cos wywnioskowac bo tak to za proste, tylko podaje pytanie a ty masz odpowiedziec, patologia


i nie ma alkohologii stosowanej, czasem mzoe sie zdarzy, ale poki co zyje ogarniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Paweł Ty pewnie będziesz wiedział, albo ktokolwiek, bo ja się na tym nie znam za bardzo. Dlaczego koszulka treningowa mojego kolegi w trakcie treningu zaczyna śmierdzieć moczem? Dosyć mocno się poci, wyczytałam w necie, że to niby od nadmiaru białek, ale on chyba nie trzyma jakiejś diety, wiem, że bierze spalacz- może to być od tego? Bo ja brałam tego tyle ale chyba nie miałam czegoś takiego :D

Od wątroby albo nerek może tak być? albo od zaburzenia równowagi kwasowo- zasadowej?
Nie wiem co doradzić koledze, a jest to trochę uciążliwe dla niego i dla innych też:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Wiem, że obibok jestem, ale za cholerę nie chcę mi się uczyć .

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium