SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Patrzcie jak mi jedzie, niech no my się spotkamy tylko

Ewelinko, uważaj żebyś się nie rozchorowała mi tu .

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ale hardcore, trening ktory zrobilbym w 1,5h zrobilem w niecałą godzinę, troche pokaszlalem ale dałem rade, chorobsko juz chyba wychodzi.


kondycja zero, forma zero, a jeden chlop ktorego widzialem(mlodszy ode mnie) jak kurva tur ze 120kg miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nie spaććććć:D


dzisiaj treningowo :D:D

wreszcie przespałam z jakieś 4 h :D thiocodin działa:D

Paweł układasz już diety redukcyjne?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jasne ze tak, ostatnio sie odwodniłem niesamowicie nawet


teraz masuje juz powoli,s zamam 5-6x dziennie, z czego 3x mieso z ryzem/makaronem+warzywa, rano najczesciej jajka z gaienrem w miedzyczasie białko, na noc białko albo serek wiejsci

na trenie narazie tylko BCAA+Citruline i L-Glutamina, ale za jakis miesiąc dwa chce testa zrobic "wielki powrót do małej formy, czy jakos tak%)"


i nie spie juz od 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hmm to ja już wiem czemu zamiast chudnąć robię masę jem zapewne więcej niż Ty

ja dzisiaj siłka, pewnie jak ostatnio będzie trening obwodowy- obwód 5 minut, 2 minuty przerwy i kolejny obwód i tak przez godzinę- jak najwięcej obwodów:D

stacyjki fajne:

1. przysiad na maszynie

2. wyciskanie leżąc

3. wyciskanie siedząc

4. ściąganie drążka

5. piłka i pompki na niej

6. piłka i brzuchy na niej

7. wiosło sztanga

8. thrusters

9. pp

10. przysiad przedni

11. przysiad tylni sztanga

12. uginanie rąk

13. suwnica


kolejność inna ale nie pamiętam jak szło, tylko pamiętam co było


w każdym razie- hardcore i sapanie i pot i w ogóle:D w każdym ćwiczeniu po 8 powtórzeń, obciążenie dobierane indywidualnie

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tylko lipka, bo sporo osób na treningu i trzeba się spieszyć

no i musiałam dźwigać to co faceci, bo nie było czasu na zmianę obciążenia, czasami się tylko udało, więc było grubo a właściwie to i tak ważę w tej chwili więcej niż oni więc powinnam dźwigać więcej

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dzis tren w domu,a le zrobilem go w 50min, wszystko, co najmniej 2 cwiczenia po 2-3serie na partie, przerwy w okolicach 0-10sek, jestem rozyebany jak dziffka


robilem np barki, zaraz potem plecy, znow barki i plecy, potem bic tric bic tric cały spuchłem i w koncu jakos wygladam(jeszcze tak z 15min )

lece po kure z makaronem i marchewke z ggroszkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a ja wściekła, bo jakiś mecz siatkówki był i siłka niedostępna, bo pełno Vipów


i trening odpadł

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
haha i widzisz, nyndze masz, do mechanika dawaj, ja mam do siłki z 500m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Już wy się chyba od miesiąca macie na trening umówić

Ale się wysspałem.

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium