SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
patryka nie ma, a ja na kompa zajrzałem dzis 2 albo 3raz po 5min, wybaczcie


temat bedzie,r azem ze zdjęciami
czekam tylko na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Temat już założyłem, dopiero co z Golubia wróciłem z zawodów!

Atmosfera była super, niedługo wrzucę moje robione zdjęcia.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no ja mysle

polecam moją lekturę z tego momentu:
http://potop.klp.pl/a-7792-3.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahahah, Paweł to samo robiłem na 2 dni przed Polskim

W dwa dni ogarnąłem całe streszczenie lektur z klp.pl

Potopu czytałem szczegółowe, a Ty pussy w pigułce

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tak,a le cisne streszczenia i opracowania z klp+streszczenia opracowania, opis utworu i char. boh z książki :słownik lektur" wiec to ty jestes pussy aha no i filmy oglądam chyba krócej byłoby czytac lektury

spadam do biologii teraz i w kime, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha.
Znam ten ból, pamiętam że w zeszłym roku Polski był w poniedziałek a ja w sobote i niedziele streszczenia czytałem po 9h dziennie. W niedziele wieczorem jak zombie chodziłem.

Bio też pisałem rozszerzone, niby proste było ale klucz....
Naucz się o listkach zarodkowych ekto, endo, mezodermie, na bank będzie, zawsze jest

Pozdr.

EDIT: I jak mógłbym zapomnieć, Powodzenia!

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-02 23:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ha, wielkie dzięki stary
biole rozszerzoną, polski i angielski chce jak najlepiej napisac bo to mi na dietetykę ptorzebne, o ustne za bardzo sie nie boje, choc musze sie zacząć uczyć prezentacji a mata i chemia to tak, zeby zdac, oby sie udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja Technologie żywności i zywnienie człowieka studiuje na SGGW.
Na dietetyke się nie udało, zbyt elitarny kierunek.
Ale po moim wybiore specjalizacje dietetyke i wyjdzie na to samo.

Ale to bardzo ciężkie kierunki.
Nie będzie tak jak na studiach kolegów. Ja mam średnio 3 kolokwia na tydzien.
Wszystkie ćwiczenia z wejściówkami, kolokwiami np. z chemii ogranicznej 10 ćwiczen- 7 kolokwiów

A na sesji pozatym średnio 10 egzaminów.
Nie dość że na sesji to w ciągu roku też trzeba ostro zapie.rdalać.

Więc jak słucham jak koledzy studiują np. psychologię i raz w tyg chodzą na uczelnie na ćwiczenia, na których tylko obecność sprawdzają to aż żal dupe ściska...

A najgorsze to że ćwiczeń tak dużo że z poczatkiem semestru codziennie trzeba przychodzić na zajęcia;/
Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-02 23:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
No to rzeczywiście nie ciekawie... Ja w przyszłym roku matura i chcę uderzyć na Budownictwo Lądowe na Politechnice, a nie mam nikogo znajomego i nawet się dowiedzieć nie idzie czy jest ostry zapieprz, czy raczej jakoś leci

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Rybciu a jak zdałeś mature jesli mgoe wiedziec i gdzie skłądałeś papiery? bo mi świeżo otwarli na AM we Wrocku i mocno wierzę że się uda, a jak nie to moze zaocznie tutaj,c zy w bydgoszczy na "dietetyce w wysiłku i odnowie biologicznej" fajna specljalizacja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium