SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Fitmaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechnięty %)

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
****a na uczelnie zaraz jadę ... nawet mnie nie wqrwiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Czyt. WItam was wszystkich moi drodzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wchoojolot


a ja już po uczelni, dzisiaj miałem 1 zajęcia z biochemii(nie licząc 2 wczesniejszych wykladow, ale osobiśćie dopiero dziś poznałem Pania psor ) coś czuję, że nad tym przedmiotem chwilkę będe musiał spędzić, podobnie jak nad fizjologią(z resztą chyba zaraz nad nią siądę )



właśnie ściągnąłem sobie fizjologię w zarysie traczyka, bo nie chce mi sie do biblioteki leciec, a kaski szkoda, poucze sie na razie tak, przy przypływie gotówki kupię bo podobno warto kupiłem ostatnio 2 tomy najnowszego wydania Gawęckiego

Pobrałem też coś co polecał Koń - Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego Górskiego - przejrzę i może dowiem się czegoś ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Ja ostatnio czasu nie mam w ogóle, dziś wróciłem z egzaminu i od razu w kimę na 30min, bo głowa od 2 dni boli...

Ale co tam, byle do przodu, trza być twardym.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ja rozpoczęłam prawko, siedzę w Słupsku, od 5 do 24 non stop na nogach i ****a grubnę, bo wpierdzielam same chlebowe g****, albo ziemniaki niczym innym tu nie karmią...

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Nie może być, ja Ci dam...

To jesteś na pomorzu powiadasz, chyba muszę Cię na jakieś aeroby wyrwać

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no serio, już mi się cyckonosz wbija w plecy i cycki ze dwa numery urosły



Pomóżta ten proces odwrócić, ale racjonalnie. Nie mam tu możliwości ugotowania nic a nic, mięsa nie jadłam od ponad 2 miechów, jajka zjadłam 3 przez ten czas a tak to chleb z wędliną marki podrzędnej, masła, serki z mega zawartością tłuszczu i inne świństwa. Pomóżta wyjść z opresji :D buly i rogaliki i jogurty kur...., jedzenie tutaj to uczta;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Nie chce Ci się nagotować na cały dzień, czy nie masz możliwości, bo nie wiem?

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nie mam możliwości. Kuchnia jest na stołówce i gotują kucharki. My nie mamy nawet kuchenki ani nic. Na czajnik trzeba pisać raport, tak jak na pozwolenie na kompa:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Aha, no to problem jest, bo w takiej sytuacji to ja nie byłem i za bardzo nie wiem co tu można poradzić, prócz wzmożonej aktywności fizycznej i powinnaś przynajmniej stać w miejscu, ale nie tyć, chyba, że się objadasz!

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NAGRODA DLA FITMAX

Następny temat

FITMAX BOOM IN ENGLAND !!!

WHEY premium