SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwielmiam BCAA fitmaxa -ktore beda najlepsze dla mnie

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
uwielmian tabletki bcaa fitmax , gryze je i łykam, ktore beda najlepsze dla przyrostu siły
bcca z cytrulina
bcca z eaa
-bcaa z r ala
-bcca z gutamina
ktore z tych 4 sa najlepsze do przyrostu siły
biore je w duzych dawkach ok 20 tabl przed treningiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witaj 50sent1

Rozwój siły jest złożoną sprawą i nie można jednoznacznie stwierdzić które są najlepsze gdyż każdy organizm może inaczej reagować na pewne substancje bądź mieć inne zapotrzebowanie

Jednak biorąc sprawę dość ogólnikowo bez rozpatrywania innych kwestii indywidualnych organizmu uważam że jeżeli chodzi o bcaa przed treningiem to najlepiej będzie się sprawdzało bcaa z cytruliną oraz bcaa z eaa

Jeżeli chodzi o spożywanie bcaa po treningu to najlepsze będzie bcaa z eaa oraz bcaa z glutaminą

Natomiast bcaa z r-ala jest dość specyficzne i przy jego stosowaniu należałoby uwzględnić podaż innych silnych antyoksydantów w danym czasie (podaż przeciwutleniaczy w danym stosunkowo krótkim czasie nie może być za wysoka ponieważ rola przeciwutleniająca może zamienić się w proutleniającą czyli zupełnie przeciwną) Z pewnością przyda się w momencie spożywania posiłków z dużą ilością węglowodanów bądź w momencie kiedy szaleją w organizmie uporczywe stany zapalne Jeżeli chodzi o spożywanie bcaa z r-ala przed treningiem należy odpowiednio wcześniej zjeść Brak posiłku może skutkować zbyt drastycznym obniżeniem glukozy we krwi przez r-ala co doprowadzi do ospałości a wtedy po treningu Natomiast stosowane odpowiednio z całą pewnością zwiększy wytrzymałość i zapewni dobrą ochronę struktur organizmu przed rozpadem

Patrząc na ilość spożywanego przez Ciebie bcaa przed treningiem mam pewne wątpliwości czy faktycznie tak duża ilość jest konieczna BCAA ma wiele zalet ale mimo to należy pamiętać że są to substancje wyizolowane które dość mocno oddziałują na organizm człowieka Lepszym wyjściem dla zapewnienia ochrony mięśniom przy zachowaniu większego bezpieczeństwa będzie rozłożenie ilości bcaa w czasie Czyli spożyć trochę przed trochę w trakcie oraz po treningu Należy pamiętać że nie zawsze dużo znaczy lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Nic dodać, nic ująć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
no wlasnie chodzi mi o stany zapalne nieznanego pochodzenia, bo od ok 10 lat mam wciaz stan podgoraczkowy 37,5 st. codzienie , bucham zloscia lekiem i agresja ,strzelaja mi kosci i stawy, mam wciaz miekkie miesnie, i jestem zalany woda podskorna mimo diety i aerobow,jelita nie chca wydalac i musze robic lewatywy codziennie,mam refluks zolciowy
a ostatni po zacyciu DAA 2 capsulek, ten kwas mi wciaz jakims cudem siedzi w przewodzie pokarmowym i nie moge sie gopozbyc ,dlaczegoo co tu chodzi/?? moze cialo sie rozsypuje mimo ze jej duzu i zdrowo na sile bo nie mam apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Patrząc na opis i zakładając, że jest prawdziwy zalecałbym skontaktowanie się z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że wy macie chłopy siłę do komentowania takiego czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407



Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2013-02-21 11:12:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
czego rechoczesz Carter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki surowiec do produkcji waszych supli?

Następny temat

czy moge miec niedobory białka?

WHEY premium