SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu i rzeźba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Witam serdecznie.

Mam 16 lat, Mój wzrost 166-168 cm, ważę 63-65 kg, nie mam nadwagi i cukrzycy, nie stosowałem wcześniej diet, mało się ruszałem w wakacje, teraz szkoła to jakoś aktywny tryb życia prowadzę. Chciałbym się pozbyć nadmiaru tłuszczu na brzuchu i na udach. Jestem chłopakiem.

Przedstawiam mój plan i dietę, jak coś to poprawcie coś, co byście wyrzucili a co nie, a co byście dodali ;]

Mój plan treningowy

Poniedziałek - Sobota

- Skłony na krzesełku rzymskim 4 serie / 25 - 50 powt.
- Unoszenie nóg w zwisie 3 serie / 25 - 50 powt.
- Unoszenie nóg w pozycji leżącej 3 serie / 25 - 30 powt.
- Skręty tułowia 3 serie / 50 powt.
- Unoszenie tułowia z leżenia przodem 3serie / 15 powt.
- Unoszenie nóg siedząc 4 serie / 25-50 powt

- Brak słodyczy !!! Dużo owoców i warzyw w tym jabłka, kiwi.
- Z jogurtów to tylko jogurt naturalny
- Codziennie litr wody żywca niegazowanej i nie smakowej

2 razy w tygodniu koszykówka, piłka nożna, bieganie min. 1 godz.
5 razy w tygodniu spacer minimum 1 godzinę.

Chodzi mi o dietę hmm

I Śniadanie

Jajecznica z dwóch jajek + chleb pełnoziarnisty

Mam tylko to I Śniadanie, czekam, abyście pomogli ułożyć mi dietę i plan ćwiczeń ;]]

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
cóż trening wklej do działu "trneing dla początkujących" , bo tu nie za bardzo pasuje, a diety to nikt nie ułoży całej, poczytaj posty pogrubione na górze i sam sobie ułożysz, potem wkleisz, a my możemy z chęcia co najwyżej sprawdzić i doradzić ;) pozdrawiam

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Kupiłem sobie taki chlebek : Chleb wieloziarnisty

Skład : Mąka pszenna, woda, kwas żytni, soja, len, słonecznik, mak, drożdże, sól

Czy taki chlebek mogę zastosować w mojej diecie i jeść go codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ma być razowy, pełnoziarnisty
z mąki z pełnego przemiału
ten to raczej standardowy z oczyszczonej

a chleb najlepiej w ogóle se darować, ew czasem jakiegoś pewniaka, obczajać składy, nie kupować taniochy
najlepiej samemu upiec z mąki typ 2000/1850 albo u zaufanego piekarza kupić
no bo niestety, to co sprzedają w sklepach za zwyczaj nie jest razowcem w pełni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
A co zamienić za chleb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
każde inne źródło dobrych węgli - owsiane, kasze, ryże - brązowy, basmati, paraboliczny.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
cześć mam 15lat i 184 cm wzrostu waze 72kg . robie juz od ponad roku brzuszki głownie to abs . cwicze rownie killer home chest workout oczywiscie nie wszystkie serie :) :P widac juz u mnie troche miesnie brzucha ale to mnie nie satusfakcjonuje . jak spalic zbedna tkanke tluszczowa ?? moj tydzien wyglada tak :

od poniedzialku - niedzieli robie wlasnie abs i killer chest czasami robie sobie jedno dniowa przerwe ale to zadko .do tego dokladam 10 min dziennie na rowerku.

moje odzywianie wyglada normalnie sniadanie , obiad i kolacji nie jadam . czasami zjem sobie jakies loda albo batonika ale to dwa razy na tydzien . staram sie nie pic zadnych napojow slodkich.


czy to wystarczy aby zrzucic tkanke tluszczowa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
matello321
abs to myśle w 75% dieta a trening swoją drogą zresztą w ogole w kulturystyce jak beziesz jadł syfy to nic z tego nie będzie choćbyś nie wiem jak ćwiczył ...
(chyba że masz mega genetykę)

NIC CI NIE POWIEM DOPÓKI NIE POCZYTASZ I SIĘ NIE DOKSZTAŁCISZ ....
unikanie kolacji zaleca się w poradnikach domowych i gazetach dla kobiet i dietach cud
a tu na forum nie mamy z nimi nic wspólnego..

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Owoce nie kazde sa dobre.Jedz tylko takie "mniejsze"jak truskawki porzeczki maliny ....Pij wiecej wody z 2 litry minimum.Jedz 5-6 razy dziennie co 2-3 godziny i czytaj podwieszone tematy zanim napiszesz kolejnego posta.
Dieta wysoko bialkowo z mala iloscia weglowodanow.
Trening na brzuch...Bardziej preferuje aerobiczna 6 weidera.Wywal unoszenie tulowia i dodaj cos z weidera <najlepiej 3 badz 4 czwiczenie jak nie chcesz zmieniac na to.
Kolega wyzej ma racje.Tutaj stwierdza sie fakty a nie wymysla cuda.Mozesz jesc malo...nie zabroni ci tego nitk...moze i schudniesz...ale jojo bedzie szybciej niz sie spodziewasz

Zmieniony przez - Vitali w dniu 2009-09-12 22:42:27

v_6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
matello-w taki sposob zapomnij o utracie zbednych kilogramow.Widze ze w mysl "jedzmy malo,badzmy chudsi" poistepujesz tak jak postepujesz...Jedz 5-6 posilkow wielkosci piesci <bo takiej wielkosci jest nas zoladek> co 2-3 godziny.Jedzac tak nie doprowadzasz to "rozciagania sie zoladka".Brzuszki sa slabe.Bieganie i a6w jest lepsze.Bieganie przez godzine w tepie takim, ze jak staniesz mozesz swobodnie mowic."NAPIEPRZANIE"na rowerku na maxa malo ci da.



Zmieniony przez - Vitali w dniu 2009-09-12 22:46:30

v_6

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko dla niemowlat?

Następny temat

Pytanie odnosnie SD

WHEY premium