SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slaby Biceps. ;/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Moj staz to ok. 2 lata z lekkimi przerewami. Dieta jest , moze nie jakas wspaniala , ale staram sie takowa trzymac. Moj biceps jest bardzo marny. Mam tzw. "dlugi biceps". Moj plan zmienia sie co 3 miesiace , ale cwiczenia sa podobne. Teraz cwicze go z klatka .

Uginanie sztangi 3x10
Modlitewnik sztanga 3x10
Młotek hantalmi 3x10.

Teraz czeka mnie zmiana planu i prosze o pomoc , nie mam pojecia jak go zaskoczyc. Dodam jeszcze , ze odkąd cwicze to przybylo mi ok. 6 cm. Jak zaczynałem mialem ok. 30 , teraz +/- 36 . Wiec wynik bez rewelacji jak na ten staz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Identyczna sytuacja. Mialem tak samo po takim stazu tyklko ze zaczynalem od 27 a mialem 36. Ale na 2 lata to i tak bylo slabo. Ale moj blad polegal na tym ze zaczalem od splitu omijajac obwoduowki czy fbw. Od niedawna cwicze splitem dzielonym na góra/dół góra/dół 4dniw tygdoniu i slabsze partie ruszyly do przodu. Na FBW tez ladnie poszedl biceps. Wydaje mi sie ze mialem slaby genetycznie biceps i split z od razu 9-12 cwiczeniami w 1 dzien to bylo za duzo.

teraz mam np. biceps:

Pon -
uginanie ze sztangą 3x9
ugiananie na skosie ododanim 3x9

Czwartek -
Uginanie z supinacja 3x9
Uginanie z oparciem o kolano 3x9

i jest spoko. 6 serii jednego dnia to dla mnie maks na biceps. Poza tym rob biceps duzymi ciezarami. Zacznij od malych ale dokladaj co trening bo ja popwelnilem taki blad ze pol roku cwiczylem 20kg sztanga

Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2010-09-23 12:54:39

Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2010-09-23 12:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Niestety autorze opisałeś swój problem bardzo ogólnie.

Przyczyn moze byc bardzo wiele-zly trening,zla technika,przetrenowanie-niedotrenowanie(choc bardzo rzadko).

Dobrze by bylo jakbys wypelnil ankiete,wrzucił stary trening-z zarysem całego tygodnia.


Poza tym za obwod reki przede wszystkim odpowiedizalny jest triceps.Wiec wina nie lezy tylko po stronie bicepsa-biorac pod uwage aspekt obwodowy.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-09-23 14:49:31

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Tym planem cwicze ponad miesiac. Plan na tzw. rozruch. Teraz zaczynam 4 dniowy plan , nogi , i oczywiscie split. Mysle ze bic 2x w tyg to slaby pomysl.
:

Klatka + bic

Wyciskanie sztanga płasko 4x10
Wyciskanie hantle płasko 4x10
Rozpiętki 4x10

Uginanie sztangi 3x10
Modlitewnik sztanga 3x10
Młotek hantle 3x10

Plecy + tric

Wioslo sztanga 4x10
wioslo hantel 4x10
sciagnie drazka 4x10

franzuz lezac sztanga 3x10
franzuz lezac hantel 3x10
prostowanie na wyciagu 3x10


Barki + przdramiona

Wycisk sztanga 4x10
wycisk na maszynie 4x10
unoszenie na boki 4x10
kaptury 4x10

uginanie nadchwytem hantel 3x10
-//- podchwytem hantel 3x10
uginanie sztangi stojac 3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Nie myslales nad polaczeniem bicepsa i tricepsa w super serie ?

Napisz jeszcze cos o sobie:/wymiary/wyniki silowe/przeciwskazania- etc.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-09-23 20:53:36

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Dawno juz nie mierzylem sie dokladnie. Sila .. hmm , robiac klatke na 4 serie po 10 powtorzen zakladam 60 kg . Jest to ciezar odpowiedni , narazie sie nie przemęczam. Za 2 tyg. zaczynam ostry trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
Z tego co widze to nie robisz nog, to moze powodowac owy zastoj.
Mozliwe tez wlasnie to co mowil ronie, przetrenowanie?

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Jakiś dobry plan na ruszenie tego nieszczęsnego bica ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
j/w

Zacznij robic przysiady i martwe ciagi, to i biceps ruszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
trenuj nogi-bo twoj trening ubogi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
Sluchaj moich poprzednikow :)

Podciagania tez widze brak, sprobuj w dniu plecow podciagac sie podchwytem 5-6 serii, bo to cwiczenie najbardziej angazuje biceps.

Zmieniony przez - bubkowaty w dniu 2010-09-24 21:41:55

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan na wielką mase %) prośba o ocene

Następny temat

Superserie

WHEY premium