SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps uparty jak osioł!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam cholernie uparty biceps!Praktycznie jedynie co widać w mojej łapie to tryceps.Reszta partii mięśniowych jest też o.k.Biceps jest jak by umarł!!!PRÓBOWAŁEM JUŻ NAPRAWDĘ WIELU SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW.Wiem że jest to sprawa genetyki,ale musi być na to jakiś sposób. Napiszcie proszę czy mieliście podobny problem i jak z niego udało się wam wyjść...Nie chodzi mi tu o bichol wielki jak armata lecz łapę,której nie musi się wstydzić ćwiczący człowiek!

goodman
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
Wyprobuj trening Armmagedon, albo trening z Irona (FTP), jeżeli one Ci nie pomogą to ćwicz biceps raz w tygodniu ograniczając liczbę serii do 6, zwracaj szczególną uwagę na dokładność powtórzeń i stosuj odpowiednią diete.
Biceps też jest moim słabym punktem, ale "szokuje" go co jakiś czas nowym "wynalazkiem" i rośnie:).
Pozdrawiam

Big bad_boy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 603
Ja jeszcze rok temu miałem słaby biceps - podnosiłem 12kg sztangielkę 10 razy jedną ręką. Trzy miesiące temu udało mi się raz podnieść 20kg. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienna - 20kg 10 razy. A sposób? Co drugi dzień przez cały rok 3 serie po 7-10 powtórzeń. Jak już mogłem wykonać 11 powtórzenie - zwiększałem ciężar. Ten sposób działa zarówno na masę, jak i na siłę.

Voodoo

Voodoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
cud!

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Rob 2 treningi na biceps w tygodniu, np w poniedzialek i piatek, lecz oba treningi niech sie roznia od siebie rodzajami cwiczen. Np w piatek rob tylko cwiczenia izolujace biceps (modlitewnik, sztangielka w podparciu o lokiec), zas w poniedz. cwicz wolna sztanga i sztangielkami.
Musisz tez co pewien czas zmieniac cwiczenia by nie przyzwyczajac miesni, np w jednym miesiacu cwicz wolnymi ciezarami (sztangi, hantle), a w drugim katuj bicepsy na wyciagach i linkach.
Ja cwicze biceps 2 razy w tyg. ze srednia iloscia serii 15.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ja do Voodoo -> chyba coś bracie nas kręcisz, alibo Twój profil nie oddaje prawdy. Piszesz, że na biceps bierzesz około 20 kg na łapę azali 40 kg a na klatkę 70 kg. Ciekawe masz przejście a do tego nie ważysz więcej niż bodaj 58 kg. Masz ciekawe przełożenie pomiędzy wagą ciała a ciężarem podnoszonym na biceps.
Jakoś nie wierzę w genetykę w Twoim przypadku a rozważając jeszcze fakt, że nie osiągnąłeś pełni sił wynikających z wieku to niedługo będziesz pewnie podnosił na biceps masę własnego ciała.
Popraw mnie jak się myle!

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fighter moze po prostu Voodoo jest silny. Znam chlopaczka, ktory jest chudy jak patyk, a silny jak skur....

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
i tak bywa...

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za porady. POZDRAWIAM!

goodman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musi byc naprawde silny jak squr..... bo sie nawet nie odzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ćwicząc najszerszego grzbietu

Następny temat

Prosba do fachowcow w imieniu poczatkujacych :)

WHEY premium