SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass II with Trec Nutrition/chuda - Podsumowanie str. 12

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Ano jakoś chudo się robi, mam nadzieję, że po tej głodówce coś ze mnie zostanie
Ogólnie jest masakra, w życiu tak mało nie jadłam i węgli mega brakuje, a tego tłuszczu to jakoś prawie nie zauważam; dziś micha taka jak wczoraj ale planuję wciągnąć jakąś cukinię bo wczoraj na sałacie jechałam i było kiepsko; słabo mi nawet na spacerze z psem, kręci mi się w głowie i nie wiem jak te treningi zrobię wody mi się nie udało wypić tyle co trzeba bo już mi się na bełta zbierało ale dziś postaram się poprawić

Jak zdołam się dokulać do apteki to kupię te paski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brokuła i kalafiora zapodaj. Dobra pasza objętościowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Eee nieee, po brokułach odlatuję Ale zapodałam cukinię i jest git

Wczoraj i dziś micha taka:
omlet z jajec z cynamonem, oliwa
jajca, sałata, cukinia, oliwa
dorsz, sałata, cukinia, oliwa
dorsz, sałata, cukinia, oliwa

mixuję z tego wszystkiego sałatki, dosypuję zioła prowansalskie i nawet jest dobre

wczoraj czułam się tak zmiennie, rano do dupy, potem trochę lepiej, nawet miałam siłę ćwiczyć a jeszcze rano nie mogłam sobie tego wyobrazić, za to po treningu znów było masakrycznie, miałam dreszcze i już o 21.00 zasypiałam; śpię dobrze poza tym, że ciągle muszę wstawać do kibla, na następne odwadnianie montuję cewnik

Dzień 1

1a przysiad 8x10 30s 23kg 25kg 27kg 29kg 31kg 33kg 33kg 33kg
1b. uginanie nóg w leżeniu 8x10 30s guma

2a. ściąganie drążka górnego 8x10 30s (zmieniłam na podciąganie na gumie)
2b. wyciskanie sztangi klatka 8x10 30s 21kg 21kg 23kg 23kg 25kg 25kg 27kg 27kg

3a. uginanie sztangi 8x12 30s (zmieniłam na sztangielki) 4kg 4kg 4kg 5kg 5kg 5kg 6kg 6kg
3b. francuski do czoła 8x12 30s 10kg 10kg 10kg 12kg 12kg 12kg 14kg 14kg

Aero truchcik 30 min (tak jakby, tempo emeryckie)

siady jakoś szły, zawsze to 8 serii a nie 12 no i nie było bułgara w perspektywie

podciąganie mega na raty ale byłam zdziwiona że na takiej dietce dawałam radę
wyciskanie - tu moc mała, ciężar żalowy
bic i tric nawet szły

Dziś od rana właściwie czuję się zupełnie normalnie, wiadomo jest lekkie ssanie i coś by się więcej obszamało ale tak bez szału, chyba nastąpił ten ZEN dnia trzeciego pt "da się żyć bez żarcia"

kupiłam dziś te paski i wynik jest dodatni, ale ilości śladowe, nie wiem ile powinno być

aa no i pije piję, może dojadę do tych 10 l

edit: dzis rano na pasku wynik o kolor wyzej, "ilosci niewielkie"

Zmieniony przez - chuda w dniu 2013-07-04 08:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Micha cały czas taka sama
jaja, cynamon, oliwa
jaja, cukinia, sałata, oliwa
dorsz, ogórek sałata, cukinia, oliwa
dorsz, ogórek sałata, cukinia, oliwa

wczoraj znów trochę słabiej się czułam, ale nie było jakoś źle, wody już wchodzi tyle ile trzeba; chudo już trochę wyglądam przez to głodowanie, dobrze, że koniec już blisko; jestem niewyspana bo ciągle do kibla w nocy kursuję

aaa i zayebista wieść: dostałam @ jest jakoś nieustraszenie regularny ostatnio mimo ciężkich warunków

Wczoraj był trening:

Dzień 2

1a. Przysiad przedni 6x12 30s 23kg 23kg 25kg 25kg 27kg 27kg
1b. RDL 6x10 30s 30kg 30kg 35kg 35kg 40kg 40kg

2a. Wiosło sztanga 6x10 30s 20kg 20kg 20kg 25kg 25kg 25kg
2b. wyciskanie sztangielek skos góra 45` 6x12 30s 6kg 6kg 7kg 7kg 8kg 8kg

3a. uginanie ze supinacją 6 x15 30s 4kg 4kg 4kg 5kg 5kg 5kg
3b. prostowanie ramion z gumą 6x15 30s

Aero trucht 25 min, już nie miałam siły

przed każdą serią siadów się modliłam o koniec, mokra byłam jak szczur
wiosło, wyciskanie ok
uginanie - była walka a potem niezła pompa, trice to samo

dziś ostatni trenng
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Micha wczoraj taka jak ostatnio, samopoczucie ok, całkowity ZEN - nie ruszają mnie jedzone przez innych lody, truskawki, w ogóle żadne żarcie mnie nie rusza

Trening myślałam, że będzie najłatwiejszy ze wszystkich a było kurde ciężko, ostatnie powt ledwo szły

TRENING 3

1a. wyciskanie sztangielek siedząc - barki 6x15 30s
4/5/6X14/5/5/5 4kg 4kg 5kg 5kg 6kg 6kg
1b. wznosy bokiem w opadzie 6x20 30s
1kg 1kg 2kg 2kg 2kg 2kg

2a. ściąganie drążka wyciągu górnego stojąc -prostymi rekami - plecy 6x20 30s
zastąpiłam gumą

2b. wyciskanie młotkowe - klatka 6x20 30s
6kg 6kg 7kg 7kg 8kg 8kg

3a. uginanie młotkowe 6x25 30s
3kg 3kg 3kg 4kg 4kg 4kg
3b. francuski siedząc 6x25 30s
5kg 5kg 5kg 6kg 6kg 6kg

wyciskanie ok, ostatnie serie ledwo a i tak myślałam, że ciężar mały wzięłam
wznosy - jedynkami trochę machałam, dwójkami pod koniec nie dociągałam

do tego młotkowego kompletnie nie wiedziałam ile wziąc ale klatę dziś czuję
uginania na bica też ledwo wyrabiałam => PĄPA

aero truchcik 30 min powłócząc odnóżami

DZIŚ ŁADOWANIE, IDĘ SZAMAĆ OWOCKI

Micha:

omlet z białek, truskawki, banan
omlet z białek, truskawki, banan
dorsz, ryż
dorsz, ryż
dorsz, ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjazd węglowy już był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Na razie w miarę spokój, może dlatego, że porcyjki takie małe dopiero niedawno trochę ryżu pożarłam i czekam na efekty

edit: no więc po ryżu zrobiło mi się jakby cieplej a teraz się czuję jakbym była lekko wcięta, tak jakby mi się kręci w głowie i ogólnie "płynnie" się czuję a jak czytam na kompie to tekst mi ucieka ciekawe co się jeszcze wydarzy

Zmieniony przez - chuda w dniu 2013-07-06 17:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Przeżyłam

PODSUMOWANIE

Nie wiem co napisać, głównie to JESTEM ZMĘCZONA!!
To był ciężki cykl, dużo treningów, dużo myślenia o treningach i żarciu, trochę przez to wpadłam w taką obsesję i zaniedbałam inne sprawy, pod koniec coraz częściej treningi stawały się przykrym obowiązkiem i marzyłam już o końcu, a na koniec było najgorzej
Pierwszy trening - OVT - i początek brania krety - tu czułam, że mięcho rośnie, siła rosła z treningu na trening, trochę żałuję, że nie udało mi się go dłużej pociągnąć bo może efekty byłyby lepsze
Drugi trening od Viki na rzeźbę - męczył chyba nawet bardziej psychicznie niż fizycznie, bo na myśl o 12 seriach przysiadów miałam dość, no i nogi 3 razy w tygodniu gwarantowały stałe zmęczenie kończyn progres w ciężarach słaby a nawet regres pod koniec bo kolana dokuczały
Dzięki konkursowi na pewno w jakiś sposób dojrzałam sportowo i stwierdziłam, że jestem mega leszczem
Odwadnianie nie wiem czy mi wyszło, myślałam, że zmiana będzie jakaś spektakularna a nie jest, może też dlatego, że dziś tak na serio dopiero zaczął mi się @ Krata jakaś się pojawiła ale na zdjęciach jakoś jej nie widać za bardzo. No ale ogólnie jest jakaś poprawa, po odwadnianiu nogi pozbyły się cellu i forma plażowa jest, a plaża już dziś zaliczona

Martucca dziękuję za jak zwykle miłe wrażenia A serio to dzięki wielkie za poświęcony czas, wskazówki i doglądanie moich poczynań

No dobra: konkrety

Pomiary



PRZED



PO



BONUSY






Zmieniony przez - chuda w dniu 2013-07-07 16:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
chuda, niby przed konkursem miałaś pupę piękną, to u Ciebie poprawa nie jest kosmetyczna, urosła, ale idealnie w kierunku którym pupa powinna rosnąć, masz pupę doskonałą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass II with Trec Nutrition / figa79

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition!/ lilith

WHEY premium