SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sernik 3 warstwowy low carb

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Przepis na sernik.

2 jajka + 100g białek jaj mixujemy z odżywką białkową i słodzikiem. Masę wylewamy na formę i do pieca na 15min.
W tym czasie miksujemy 200g białek jaj na pianę, dodajemy 2 serki homo % Miechów, słodzik i tą masę wylewamy na upieczone ciasto i do pieca na ok 20min.
Galaretkę bez cukru truskawkową mieszamy ze słodzikiem i truskawkami i do lodówki. Jak zgęstnieje trochę to wylewamy na resztę ciasta i do lodówki.








Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2015-03-28 16:17:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
zacne makro

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
łap pochwałę ,pychota

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
W ktorych marketach moge dorwac ten serek? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940
To już wiem, co zrobię na święta. DZIĘKI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Ile tego słodziku, żeby nie przesłodzić? Nigdy nie stosowałem. I gdzie taki serek dostanę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 378
Ciężko będzie Wam kupić go poza granicami Małopolski. Raczej sprzedawany jest lokalnie. O produktach można przeczytać na stronie www OSM Miechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2046
spód to ta masa co się piecze czy coś innego robiłes na 'spód' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Spód to masa z jajek i odżywki białkowej. Można zrobić z samych białek zamiast jajek to będzie mniej kcal, brak tłuszczu. Ogólnie to polecam zrobić mały ten spód. Można go też w ogóle nie robić. Co do słodzika to jak kto uważa. Ja dość dużo daje po kilkanascie tab do ciasta i galaretki. Serki homo 0% Miechów są w carrefourze. Jak ktoś chce więcej ww to polecam spód zrobić z mąki razowej zamiast odżywki. Ja chciałem mieć very low carb. Można też użyć innych owoców, ja wziąłem truskawki bo galaretkę miałem truskawkową oraz truskawki mają mało ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Jak nie macie skąd wziąć tych serków to można kupić twaróg chudy i go zmiksować z białkami jaj, ale wtedy jest bardziej suchy, ale też niezły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
elegancki sernik tylko składniki trochę różnią się od tych podanych w tabelce makro . w składnikach jest galaretka a w makrosach truskawki ale to tylko taka uwaga bo i tak przepis petarda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto czekoladowe z fasoli czerwonej

Następny temat

koktajle zamiast posiłku

WHEY premium