SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy jakiej będzie formie Saleta w jakiej Najman





Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-09-14 16:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
O RLY?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-14 17:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Stawiam na Saletę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996




NIc nowego nie powiedział, to już wiemy

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Już nie mogę tego Salety słuchać... Dobrze, że za 3 dni ring wszystko zweryfikuje i okaże się, czy mocne słowa i jazda na motorze wystarczą do wygrywania w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
jak myslicie bedzi jakich kick na zebra lub morde ? ze strony salety

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8243
Kilka razy już w zawodach mma obserwuje pewną sytuację. Dlaczego zawodnicy przy kopnięciach ( low-kick ) nie skręcają stopy podporowej? Dając przykład

najmana również tego uczą. U mnie zawsze na treningu muay thai jak amen w pacierzu był skręt stopy przy kopnięciu. Wytłumaczy mi ktoś moją dociekliwosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7519
Choc nie lubie Najmana to mam nadzieje ze wygra;D Saleta pewny siebie kozaczy i smialbym sie jakby przegral. Na dodatek jak Najman wygra to moze dadza nastepna walke Kułaka vs Najman ?

Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996
Wytłumaczy mi ktoś moją dociekliwosc?

Spoko : Jesteś ciekawski, masz dylemat i tyle jeśli chodzi stricte o odpowiedź na Twoje pytanie

A jeśli pytasz o technike wykonania low-kicka, to jako nie-ekspert od sw odpowiem, że może po prostu Najman ma złą technikę ( raz: albo zapomniał jak to sie kiedyś w KB robiło, dwa: albo nigdy dobrze tego nie wykonywał po prostu).

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tajskie kopnięcie się różni od mma - owego. Bo w mma trzeba kopnąć szybko i wrócić do pozycji. Żeby ktoś nie przechwycił nogi. I nie sprowadził cię na glebę.

W taju to nie grozi, więc walimy z całej siły. Bo jak złapię za nogę to tragedii nie będzie.

Inna sprawa, że w klatce są zawodnicy co czasem mocniej skręcają stopę podporową.

A techniki Najmana nie komentuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

WHEY premium