SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Fakt jest taki, ze 40 latek bez nerki pokonal kompletna sportowa lame nazywajaca siebie bokserem.
Po cholere taki wyciaganie smrodow z przeszlosci? ****a, nie pomylily wam sie portale? Na pudelka z takimi niusami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
tygrum - bo wielu facetów tak ma, że potrafi być zazdrosnym o byłe żony. ;)

gienek88 - dokładnie, gala nie była zła, kilka walk prezentowała jakiś tam poziom. Dobrze, że MMA jest wogóle pokazywane w telewizji, a to, że zawsze są 1-2 walki nieco cyrkowe to ma minimalne znaczenie, bo w ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie, zawsze można przełczyc na inny kanał na czas tych "extra fightów".

Tak swoja drogą ktoś tam wybrzydzał, że czuł się jakby oglądał dydskotekę w remizie. Takie wypowiedzi świadczą jedynie o nieznajomości tematu, bo tak naprawdę w tego typu zawodach show i same walki muszą iść w parze (wystarczy spojrzeć na USA, gdzie show to podstawa), żeby przyciągnąć widza mało lub średnio zainteresowanego tematem, których jest zdecydowana większość. Warto też pamiętać, że trzeba też zapewnić jakąś oprawę i klimat ludziom, którzy kupili bilety i oczekują że dostaną ekstra spektakl.

Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2010-09-19 15:50:28

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Najman strasznie pod jarany tą przegraną, ''prawy sierp'' raczej cep, no ale wystartował ładnie, szkoda tylko że nie umiał tego skończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
hell_fire LOOKR.TV
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 536
Garść wywiadów po KSW 14:

http://lookr.tv/player.php?id=1981 - Strefa Walki: Eric 'Butterbean' Esch po walce z Pudzianem

http://lookr.tv/player.php?id=1982 - Strefa Walki : Maciej 'Highlander' Górski po KSW XIV

http://lookr.tv/player.php?id=1983 - Strefa Walki: KSW 14 Pudzian po walce

http://lookr.tv/player.php?id=1984 - KSW 14 Jan Błachowicz po zwycięstwie nad Danielem Taberą



http://lookr.tv/player.php?id=1985 - Strefa Walki: KSW 14 Marcin Najman - po walce ze mną Saleta uciekł do szpitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Szkoda mi Najmana, po ostatnich wywiadach polubiłem tego gościa, nawet pomimo tego, że jest playboyem za 5 złotych i słabym bokserem. Chciałem zobaczyć tego pyszałka Salete, odklepanego, ale niestety się nie udało

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2010-09-19 17:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Brawo Najman Saleta może być zadowolony tylko z werdyktu bo jak ktoś tu wiecej pokazał to napewno nie on . EMERYTURY czas .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
Najman ma teraz w sobie coś takiego co brzmi ...
Przegrałem,ale go skopałem dałem dobry pokaz i radziłem sobie z tego powodu nie chcę planu "odłożę rękawicę" realizować i powalczyć jeszcze... i daje takiego wywiadu,aby ludziom to po prostu powiedzieć...

Ten koleś jakby potrenował to może i by dał czadu,a to że nie skomentował Drwala to już elegancko podejrzewam,że saleta by już pokazał jak to on ma gadane i wali po wiejsku i na to pytanie odpowiedziałby całkowicie inaczej... :)

Nie wiem jak to możliwe,że go lubię i to,aż tak bardzo
Najmana oczywiscie

Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2010-09-19 18:13:24

No i przecież Najman przyjechał zawalczył i zarobek oddaje charytatywnie i to już nie pierwsza taka jego akcja,a jakby tego było mało publiczność wymieszała go z błotem ... nie lubimy Cie za Pudziana,ok.
Ale przecież te jego akcje charytatywne zasługują na jakiś szacunek,gdy wielu z tych co dali 100zł na bilet żałują wrzucić 1zł do puszki wielkiej orkiestry świątecznej pomocy czy jakos tak

Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2010-09-19 18:17:22

Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2010-09-19 18:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
z wwp kazdy umie skopiować, nienabijaj postów < wyjdź...

Szkoda że Najman przegrał, ale przynajmniej obił mu miske :)

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2010-09-19 18:29:33

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kwic Skąd na onecie biorą się Ci experci z gwiazdkami i niby jak się zdobywa takie gwiazdki? Zawsze mnie to ciekawiło. Onetu się czytać nie da ja nie wiem co to jest w ogóle. Świat się powoli kończy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-19 18:59:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

WHEY premium