SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Tamburynek ciekawie? to albo nie widziałeś nigdy ciekawej walki w MMA albo pisałeś to z ironia
Mam nadzieję, że to jednak była ironia

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Plywak666 ja tam bym wolała, żeby MMA było mniej popularne, a na poziomie
Skoro całe życie boksowali, a sie tak nie lubią, to niech walczą na zasadach boksu! ale nie bo przecież Najman sam przyznał że walczy w MMA bo jest na nie teraz boom! więc sam przyznał, że robi to tylko i wyłącznie pod publiczke! a nie dla rozwoju MMA!
phi jakiego rozwoju! przy takich walkach to polskie MMA zacznie się cofać


MMA to formuła maksymalnie zbliżona do realnej walki, dlatego jak już ktoś chce rozwiązywać jakieś spory albo sprawdzić się 'na maxa' - niech się tam napjerdala

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-07-08 11:40:05

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Szczerze, coraz mniej widzę Saletę w tej walce... Jak On nawet trenować za bardzo do niej nie chce...
Chyba będzie robił za Najmana w walce z Pudzianem - wyjdzie na ring, zbierze bęcki, zgarnie kasę i będzie miał za co zwiedzać Australię

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Puar jak ktoś chce rozwiązywac jakieś spory to niech wyjdzie sobie zablok i tam sie nap*

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
Neith24 yyy ironia, powiedzmy taka 50% -towa. Mi pasuje żeby Saleta skończył jak najszybciej tą walkę zwycięstwem i uciszył Najmana a wiadomo szybka (krótka) walka nie będzie wszystkich satysfakcjonować to raz , Saleta i Najman to nie gwiady to dwa ale jak na nasze warunki walka miodzio

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ale jak na nasze warunki walka miodzio

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja mam nadzieje, że będzie na tyle szybka że nie zdarze jej nawet zobaczyć

No ale nic nie będe się czepiać, każdy lubi co innego i trzeba to szanować. Oni mają przynajmniej przygotowanie bokserskie, bo mi się jeszcze śnią po nocy "cepy" magistra Pudziana, których nawet ciosami nie można było nazwać

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Pozatym Tamburynek nawet jak na Polskie warunki ta walka jest żalosna. Weź sobie porównaj już po walke Salety z Najmanem, z np walkami Sajewskiego czy Helda

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
99% ludzi na świecie zapewne nie oglądało ostatniego, wypisanego przez Ciebie pojedynku Dlatego gadanie Tamburynka, że ta walka to "miodzio jak na nasze warunki" (Saleta vs Najman) jest śmieszne.
Chociaż zawsze fajnie na takie coś popatrzeć

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-07-08 14:18:01

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
Łukasz Sajewski? ;)

suchar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

WHEY premium