SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tu odnośnie wypowiedzi Jurasa.

Marzenie ściętej głowy, że KSW będzie promować MMA w Polsce.
Od pierwszej walki pudziana minął prawie rok. To będzie 3 KSW z udziałem Pudziana. I drugie z udziałem Najmana.
Przez ten rok nawet nie mieli ambicji stać się galą na poziomie.
Zamiast powoli sprowadzać dobrych zawodników, po raz trzeci oglądać się będzie jakieś popierdółki jako walkę wieczoru.
Tak nie wygląda wszczepianie MMA społeczeństwu, tylko robienie taniego przedstawienia. Można powiedzieć, że to nawet jest szkodnictwo, bo MMA kojarzone jest z walkami spod budki z piwem.


Daj linka do tej wypowiedzi Jurasa, bo gdzieś to przeoczyłem, że tak gadał akurat on.

A co do zawodnika UFC...Może Błachowicz coś zdziała tam niedługo....?

Ps. Gale UFC organizowane są czasem w Europie. Nie pamiętam czy czasem niedługo nie w Niemczech. Kto wie, może i w Polsce coś by zorganizowali!! UFC 130: Lesnar-Fedor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Sam przecież wstawiłeś ten filmik co od 5.32 Juras mówi o walce Saleta-Najman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marzenie ściętej głowy, że KSW będzie promować MMA w Polsce.
Od pierwszej walki pudziana minął prawie rok. To będzie 3 KSW z udziałem Pudziana. I drugie z udziałem Najmana.
Przez ten rok nawet nie mieli ambicji stać się galą na poziomie.
Zamiast powoli sprowadzać dobrych zawodników, po raz trzeci oglądać się będzie jakieś popierdółki jako walkę wieczoru.
Tak nie wygląda wszczepianie MMA społeczeństwu, tylko robienie taniego przedstawienia. Można powiedzieć, że to nawet jest szkodnictwo, bo MMA kojarzone jest z walkami spod budki z piwem


A to to jest Twoja myśl?? Jakoś tak mi się coś skojarzyło, że cytowałeś Jurasa z wywiadu.

Ps. Ale i tak nie zgadzam się z Twoimi przemyśleniami

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-09-09 11:41:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
no niedlugo mają być gale UFC w europie 120 jest w londynie chyba bisping vs sexyama
a chyba 122 jest w oberhausen w niemczech o ile dobrze pamietam...
no taki błachowicz mam nadzieje ze mu sie coś uda.
i zobaczymy tez jak ten turnej wagi lekkiej na ksw pojdzie moze byc ciekawie

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Co do tematu to jestem za Najmanem , gość to showman, ale generalnie spoko . Niby Saleta jest sportowo lepszy,ale jak sam gadał totalnie przygotowania zlewa, więc cholera wie czy nie będzie niespodzianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4995
jestem rozczarowany kierunkiem w jaki podąża ksw walki typu - jeden coś kiedyś walczył vs drugi który też coś walczył a znany jest głównie z gadki dla brukowców a nie osiągnięć to kpina. Jedyny plus takiej walki jaki widzę to promocja wśród ludzi którzy tak naprawdę mają mma w dupie. Za chwilę może i J.Kuleja wezmą na ring. Saleta w medich oficjalnie mówi że nie będzie przygotowywał się na 100% ale kase zgarnie jak za 110%.

trochę żali wylałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wywiad z Mr. Najmanem:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Całkiem kumaty koleś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 118 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7397
jakoś tak trochę po tych ostatnich wywiadach zmieniam zdanie o nim na +

Zmieniony przez - roboor w dniu 2010-09-10 21:14:34

wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie co?? Tak teraz sobie myślę, że w sumie fajnie by było, jakby Saletę obił...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

WHEY premium