SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
Co wy gadacie ? ten pojedynek elektryzuje całą Polske. To więcej niż Starcie Lesnara z Fedorem. Takiego widowiska nie zobaczycie nawet w cyrku Zalewskim. Bez nerki, bez jaj, na to czeka cały kraj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Bez nerki, bez jaj, na to czeka cały kraj

Joker sog nie wejdzie ale mnie roz***ałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Fakt jest taki ze wielu pluje na tego typu pojedynki podnoszac glowe i mowiac- "co to za c***nia co to za cyrk!", a i tak beda je ogladac. Po co samych siebie oklamywac? Dobrze ze sa takie akcje jak Najman vs. Saleta i Pudzian vs. Butter. jest jakies urozmaicenie w tych superperfekt ( nieczesto calkiem nudnych) walkach MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Pudzian vs. Butterbean obejrzę z przyjemnością, bo o ile walka nie będzie ustawiona to może być ciekawie. Natomiast pojedynek Salety z Najmanem i cała medialna szopka, która dzieje się dookoła to po prostu nie mająca nic wspólnego z MMA żenada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Possible masz racje najbardziej smiesza mnie wypowiedzi takich ludzi. a ogolnie walka pudzka nie powinna byc ustawiona bo spokojnie da sobie rade z grubym. z sylvia gdyby mial kondycje lepszy pomysl na walke i inna taktyke to by wygral. mozecie mnie teraz zjechac za ta wypowiedz ale ma takiego tripa i tak napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313
Oj, czego to panowie nie zrobią dla kasy ;> W sumie za taki hajs też mógłbym popajacować przed kamerami na ringu.

muay thai&K1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
A tak poważnie to kibicuje w tej walce Najmanowi, bo jak widzę Salete to mi sie obiad z poprzedniego tygodnia wraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Z Saleta dzieje sie teraz dokladnie to co z Najmanem przed walka z Pudzianem. Glupio gada, pajacuje i w****ia ludzi tym gadaniem. Najman mnie zaskakuje, bo jak wkurzajacy byl niesamowicie, to teraz calkiem spoko gada. Moze faktycznie to cale jego zachoanie bylo pod publike a normalnie to spoko gosc. Albo teraz gra. Nie wiadomo. Poki co to nie mam jeszcze faworyta w tej walce...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Saleta gada po prostu to co myśli, szczery chłopak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

forma lato