SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 11: Najman wypada, Juras walczy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Marcin Najman nie wystąpi na KSW 11. Przyczyną jest kontuzja, po której musiał przejść operacje.

W zastępstwo za tą walkę wystąpi Łukasz Jurkowski.
Jego przeciwnikiem będzie Węgier Attila Vegh, którego rekord wynosi 11-1.

Video z informacjami dotyczącymi zmian na KSW 11 dostępne pod adresem

http://www.fight24.pl/?p=2263

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2009-05-04 14:46:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Z jednej strony szkoda ze Najman wypadł bo chetnie bym zobaczył jak mu ktos wybija z głowy MMA ale z drugiej strony bardzo sie ciesze ze zobaczę swojego kumpla ponownie w ringu. Nie oszukjmy sie, Juras nie mogł sie do tego odpowiednio przygotować ale tak czy inaczej 3mam kciuki za nim :) widzimy sie na KSW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
szkoda, liczyłem że Najman dostanie oklep

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Wielka szkoda, miałem nadzieję że Najaman zderzy się z rzeczywistością.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Zastąpili walkę która mnie w ogóle mnie nie interesowała, na walkę którą chętnie sobie obejrzę więc narzekać nie mogę. Inna sprawa że ja nie chciałbym na 3 tygodnie przed startem dostać telefon czy walczę.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Szacun dla jurasa że sie zgodził a jego walke chetnie sobie zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Szkoda,że nie będzie walki Najmana.A ja tak liczyłem na jego sukces w MMA...


Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Co się odwlecze to nie uciecze

Można go lubić czy nie, ale szkoda, że doznał kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
walka Jurasa będzie dużo ciekawsza, a Najmana pewnie zobaczymy na kolejnej gali jak się wyliże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
a wie ktos cos o tym zawodniku, czy jest ,,stojkowiczem,, czy parterowcem?? dobrze by bylo zeby najman dostal kogos w stylu Malvina Manhoefa -czyli agresywnego uderzacza, bo jak dostanie parterowca/zapasnika to walka w kilka sekund przeniesie sie do parteru i najman by odklepal. a co do walki Jurasa to taka sama ciekawostka jak walka najmana bo juras jest medialny i rozpoznawalny ale i tak przegra i czy by sie przygotowywal 3 tygodnie czy 3 miesiace niestety, ale zycze mu powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Melvin to nie miałby co z nimi(Najman, Juras) robić chociaż chciałbym zobaczyć jak ich demoluje. A z "polskich" zawodników to tylko Mamed byłby zawodnikiem który miałby po co do walki z melvinem wychodzić.

No mercy for Nobody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Frye wygrywa na gali Shark Fight 4

Następny temat

Starty w amatorskim MMA...Pomóżcie!!!

WHEY premium