SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Don Frye wygrywa na gali Shark Fight 4

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Don Frye (20-7-1) to z pewnością postać, którą znają wszyscy fani MMA. Prawie 50-letni już zawodnik wrócił na ring po dosyć długiej przerwie by zawalczyć na gali SF-4. Jego przeciwnikiem był Rich Moss, dla którego była to 10 walka karierze.

Walka oraz wyniki z tej gali w środku.

http://www.fight24.pl/?p=2264



Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2009-05-04 14:30:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
zdecydowanie widać że Frye już emeryt :/ Zupełnie nie ta szybkość ;) Ale kiedyś dawał całkiem nieprzeciętnie :]

O wąsiku nie powiedziałbym że pedalski - nie każdy wąsik taki jest a ten zdecydowanie należy do tych niewielu które nie są ;D oj, chyba trochę namieszałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
trzyma się kozak, zawsze jak czytam o nim, przypomina mi sie jaki dostał oklep od Jeroma w K-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Walka z Takayamą była dobra i z Kenem Shamrockiem

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Szczerze, to zawsze uważałem że Don Frye powinien startować w WWE a nie w MMA. I jeszcze ten pedalski wąs... No a w tej walce widać wyraźnie (jak na video z trubuny) że jest już emerytem. Niestety nie widać w jaki sposób poddał Mossa. Ale napewno ma jeszcze jaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm pedalski wąs? może i masz troche racji..
rzadko komuś kibicuję ale w walce z JLB akurat cieszyłbym się z wygranej Dona , za bez wątpienia pedalski solar i tlenioną grzywe żabojada A w ogóle to Frye jest spoko gościem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957




Totalnie...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Taki wąs to nie powiedziałbym, że jest pedalski hehee, bardziej dla takiego 40-50 chłopa ojca rodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Wąsy u strażaków to ponad 100 letnia tradycja. Kiedys nosili wszyscy. Don byl strazakiem, wiec pewno stad was.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448




Mr.kultura - solar to fakt, grzywa niezbyt długa i tleniona, ale JBL to mój idol z przed lat. W walce z Don Freyem kibicowałem Jeronimo i cieszyłem się z jego wygranej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Frye z JLB na zasadach K-1 miał takie szanse jak Jerome miałby z nim w gaszeniu pożarów.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Co do "pedalskiego" wąsika.

To jeżeli ktoś nie oglądał "Big Stan", to powiem tylko że Frye grał tam neo-nazistę sodomitę, także chyba coś w tym jest...

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobiety trenujące mma

Następny temat

KSW 11: Najman wypada, Juras walczy

WHEY premium