Norbert “Fenix” Tymczak przywiezie do Polski złoty medal, który zdobył podczas zawodów Ferrigno Legacy w USA. Konkurs jest organizowany i promowany przez dawnego kulturystę Lou Ferrigno. Całemu eventowi towarzyszą co roku targi expo, rywalizacja amatorów i zawodowców. Norbert startował w kategorii amatorów w kategorii Classic Physique.

Podopieczne Fenixa na pewno trzymały kciuki za swojego trenera. Wygrana w tak prestiżowych zawodach na pewno dobrze wpłynie na dalszą karierę Norberta i z pewnością będzie miał wiele chętnych osób do współpracy. Wygrana w tak prestiżowych zawodach jest przecież najlepszą wizytówką dla trenera.

Zawody organizowane w Kalifornii w lidze PRO, zakończyły się zwycięstwem Brandona Curry’ego. Na drugim miejscu znalazł się Cedric McMillan, brązowy medal należał do Josha Wade’a. Marek Olejniczak zajął przedostatnie, piętnaste miejsce. W kategorii classic physique debiutował Hubert Kulczyński, który zajął piętnaste miejsce. O przejściu Huberta do ligi zawodowej pisaliśmy TUTAJ:

ZOBACZ: Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego!

Wszyscy trzej panowie nie zamierzają odpoczywać, ponieważ już w ten weekend czekają ich kolejne zawody w San Marino. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (1)
natalijka

graty :)

0