Legenda Lou Ferrigno to znana postać w kulturystyce. Podczas swojej kariery, biorąc udział w wielu pokazach kulturystycznych, wyrobił sobie markę dzięki wyjątkowej muskularności. W czasach Złotej Ery trenował u boku siedmiokrotnego Mr. Olympia Arnolda Schwarzeneggera i kilku innych znanych postaci w branży. Dwukrotnie zdobył tytuł Mr. Universe.

Pojawiła się informacja, że Ferrigno ma zagrać morderczego, kanibalistycznego hodowcę świń w nadchodzącym horrorze. Będzie to pierwsza rola, jaką zagra jako dziwny stwór od czasu głównej „The Incredible Hulk”. Zdjęcia do horroru rozpoczną się w sierpniu w Syracuse w stanie Nowy Jork. Oczekuje się, że projekt będzie miał nieco dawki humoru i dziwacznej ironii. Bohater grany przez Ferrigno, „Pustelnik” wytwarza i sprzedaje suszoną wołowinę z ludzkiego mięsa. Niedawno Ferrigno mówił o swojej decyzji, na temat wcielenia się w nietypową postać filmową:

„Większość ludzi jest zaskoczona, że ​​nigdy wcześniej tak naprawdę nie wkroczyłem w przestrzeń horroru. Kiedy byłem dzieckiem, byłem zafascynowany potworami tamtych czasów, takimi jak Dracula i Frankenstein. Jestem naprawdę podekscytowany i zaszczycony, że mogę pracować z tak wspaniałym zespołem nad czymś, co z pewnością zaciekawi fanów. Postać, którą gram jest wyjątkowa i nada zaktualizowany zwrot tym potworom, z którymi dorastałem”.

Film „The Hermit” zostanie wyprodukowany przez firmę Chrome Entertainment z Los Angeles i Nowego Jorku Gerry Pass, a także First Child Prods firmy Sclafani. Będzie to pierwszy anglojęzyczny projekt Sclafani. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale czekamy z niecierpliwością na jej ogłoszenie.

Komentarze (0)