SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

27 czerwca - Dustin Poirier vs. Dan Hooker na gali UFC Fight Island

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Esther Lin, MMA Fighting

Dustin Poirier vs. Dan Hooker na gali UFC 27 czerwca

Starcie lekkich będzie najważniejszym wydarzeniem eventu.

Jak poinformował portal Combate, podczas gali UFC zaplanowanej na 27 czerwca dojdzie do pojedynku Dustina Poiriera (25-6 1 NC, 17-5 1 NC w UFC, #3 w rankingu UFC) z Danem Hookerem (20-8, 10-4 w UFC, #5 w rankingu UFC). Pojedynek czołowych lekkich był już wcześniej zaplanowany na 16 maja jednak epidemia doprowadziła do zmian planów największej organizacji MMA na świecie.

Poirier powróci do rywalizacji po przegranej w walce o mistrzowski tytuł z Khabibem Nurmagomedovem. Wcześniej Dustin zanotował świetną passę czterech kolejnych zwycięstw pokonując Anthony’ego Pettisa, Justina Gaethje, Eddiego Alvareza i Max Hollowaya.

Hooker w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zanotował trzy wygrane, które pozwoliły mu znaleźć się w TOP dywizji 155 funtów. Nowozelandczyk w lipcu zeszłego roku znokautował Jamesa Vicka a później decyzjami sędziów pokonał Ala Iaquintę i Paula Feldera.

Gala UFC 27 czerwca najprawdopodobniej odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Esther Lin, MMA Fighting

Dustin Poirier jest przekonany, że jest w stanie pokonać Khabiba Nurmagomedova

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Dustin Poirier jest nadal przekonany, że ma wszystko to, co potrzebne, by zdetronizować niepokonanego mistrza Khabiba Nurmagomedova.

„Diament” i „Orzeł” zmierzyli się o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi lekkiej na gali UFC 242 w walce, którą wygrał Nurmagomedov przez poddanie w trzeciej rundzie.

Dustin Poirier (26-6) powrócił do rywalizacji po raz pierwszy od czasu przegranej z Khabibem, mierząc się w ubiegły weekend z Danem Hookerem. Pojedynek ten był jednym z najbardziej emocjonujących w historii UFC, ponieważ Poirier i Hooker dali z siebie wszystko przez pełne dwadzieścia pięć minut. Ostatecznie Dustin Poirier odniósł zwycięstwo przez jednogłośną decyzję.

Zwycięstwo to ulokowało Poiriera na drugim miejscu w oficjalnym rankingu UFC, zestawiając go tym samym w kolejce do walki o tytuł jako kolejnego pretendenta zaraz po Justinie Gaethje.

Zanim jednak „Diament” będzie mógł stoczyć kolejny pojedynek o tytuł, najpierw będzie musiał poczekać, aż opadnie kurz po walce Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje zaplanowanej na gali UFC 253, która ma się odbyć we wrześniu tego roku.

Co ciekawe, Poirier odniósł już zwycięstwo nad Gaethje, pokonując „The Highlight’a” w trzeciej rundzie przez TKO w kwietniu 2018 roku. Jeśli jednak Gaethje odniesie zwycięstwo nad Khabibem jeszcze tego lata, trudno będzie sobie wyobrazić, że „Orzeł” nie otrzyma natychmiastowego rewanżu.

Pomimo tego, co się wydarzy, Dustin Poirier jest przekonany, że ma w swoim arsenale wszystko, czego potrzeba, aby zostać niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej UFC, nawet jeśli oznacza to pokonanie Khabiba Nurmagomedova.

Dustin Poirier
„Czuję się jakbym był najlepszy na świecie. Popełniłem błędy i zostałem pokonany przez Khabiba, ale wiem, że mogę pokonać Khabiba Nurmagomedova. Wiem, że potrafię. Mogę pokonać każdego z tych facetów. Nie chcę się na kimś odgrywać. Nie jestem w branży pojedynków urazy. Chcę być najlepszy na świecie. Chcę być niekwestionowanym mistrzem świata.”




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Dana White ogłosił datę pierwszej gali UFC na ”Fight Island”. Gala odbędzie się wcześniej niż zakładano

Dla wszystkich tych, którzy oczekują na pierwszą galę UFC na „Fight Island”, szef organizacji Dana White ogłosił datę debiutu UFC na tajemniczej wyspie.

Wciąż nie jest jasne, czy cała koncepcja „Fight Island” jest w tym momencie nawet konieczna – rząd USA ogłosił, że sportowcy są niezbędnym elementem wzmacniania i budowania gospodarki, a pełniący obowiązki sekretarza bezpieczeństwa wewnętrznego upoważnił zagranicznych sportowców do powrotu do Stanów Zjednoczonych, aby mogli ponownie rywalizować. Jest jednak absolutnie jasne, że UFC i tak realizuje swój plan, który z wizerunkowego punktu widzenia może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Oto, co Dana White powiedział o projekcie „Fight Island” w rozmowie z Eddie Hearn’em i Tonym Bellew w podcaście Talk the Talk.

Dana White
„Pozwólcie, że opowiem wam o „Fight Island”. „Fight Island” jest kur**sko droga i kur**sko szalona i prawie niemożliwa do zrealizowania, kiedy mówisz o samolotach i ludziach latających z innych miejsc i ograniczeniach.

Musisz poddać ludzi kwarantannie i wszystkie te rzeczy, przez które przechodzimy, to jest ku**a szalone, że nawet próbujesz to zrobić. Ale obiecuję wam, że to zrobimy.

Wierzę w to, że to pomoże ogromnie rozwinąć ten sport. Pomoże to finansowo i na wiele różnych sposobów zbudować ten sport – i wiem tylko, że możemy to zrobić. Ale pozwólcie, że powiem wam, jakie to wszystko było trudne i szalone do zorganizowania. Podczas gdy ludzie leżeli w swoich basenach, ciesząc się z pandemii, ja byłem tutaj, gnębiąc moją kadrę kierowniczą – gnębiąc tych ludzi. To jest szalone.”


Od pierwszej chwili, gdy ogłoszono ten pomysł, wielu zawodników wyraziło chęć rywalizacji w klimacie przypominającym turniej kumite niczym w ffilmie „Wejście Smoka”. I choć niektórzy kibice byli sceptycznie nastawieni, że to wszystko to tylko PR-owska zagrywka, to jednak trudno nie przyznać, że cały plan nie wzbudził dużego zainteresowania.

Jednak to, kiedy i gdzie odbędzie się ta pierwsza gala w trakcie wciąż trwającej pandemii, pozostawało w dużej mierze tajemnicą. White powiedział w przeszłości, że planuje zamieszkać na wyspie i organizować gale w lipcu. Rozmawiając z Hearn’em i Bellew, White zaktualizował informacje, mówiąc im, że…

Dana White
„Pierwsza walka na „Fight Island” odbędzie się prawdopodobnie około 27 czerwca.”


Jest to ta sama data, co obecnie planowana przez UFC gala na której walką wieczoru ma być pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Dustinem Poirier i Danem Hookerem. Obydwaj zawodnicy byli pierwotnie zestawieni w walce wieczoru gali UFC San Diego planowanej na 16 maja, zanim pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany.

Dana White zdradził jedynie połowę informacji, które chcielibyśmy poznać, ponieważ wciąż nie znamy dokładnej lokalizacji wyspy. Wiemy natomiast jakie inne walki zaplanowano na tę galę, a jest to walka kobiet w wadze koguciej pomiędzy Aspen Ladd i Sarą McMann oraz walka w wadze ciężkiej pomiędzy Mauricem Greene’em a Gianem Villante.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Zoom gambar Memotivasi Penerbitan / Getty Images

Lokalizacja „Fight Island” ujawniona

Długie oczekiwania dotyczące lokalizacji tajemniczej „Fight Island” wreszcie dobiegły końca. Wiemy już, gdzie leży wyspa na której UFC będzie organizowało swoje gale.

Jak dowiedział się serwis Combate.com , tajemnicza wyspa, która od 27 czerwca będzie miejscem organizacji gal UFC, znajduje się w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jest to rozwiązanie znalezione przez UFC do organizowania walk z udziałem zawodników spoza Stanów Zjednoczonych.

Największy ze wszystkich Emiratów, Abu Zabi ma ponad 200 wysp. Wyspa wynajęta przez UFC ma być domem dla organizacji i zawodników od 27 czerwca do końca lipca.

Dzięki temu oryginalnemu pomysłowi, UFC będzie mogło organizować gale z udziałem zawodników mieszkających w innych krajach, którzy nie mogli podróżować do Stanów Zjednoczonych podczas pandemii koronawirusa. Ograniczenia te uniemożliwiały zawodnikom podjęcie rywalizacji i zarabianie na walkach na czym traci również organizacja.

W Abu Zabi ograniczenia dotyczące podróżowania są mniejsze. Ktokolwiek przybywa do kraju, jest badany po wylądowaniu, ale nie jest zmuszany do 14-dniowej kwarantanny. Podróżny musi jedynie poddać się krótkiej izolacji do momentu otrzymania wyniku testu.

Abu Zabi było już gospodarzem trzech gal UFC, a ostatnią z nich była gala UFC 242 zorganizowana na wyspie Yas 7 września ubiegłego roku na której Khabib Nurmagomedov bronił tytułu wagi lekkiej przed tymczasowym mistrzem Dustinem Poirier.

Pierwsza gala UFC na „Fight Island” odbędzie się 27 czerwca, a jej walką wieczoru ma być pojedynek w wadze lekkiej między Dustinem Poirier a Danem Hookerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.usatoday.com

Dan Hooker jest przekonany, że skończy Dustina Poirierem przed czasem: „On nie ma takiej szczęki jak Paul Felder”

Gdy tylko Dan Hooker dostał ofertę walki z Dustinem Poirierem, przyjął ją bez zastanowienia będąc pewnym, że skończy byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej przed czasem.

Pierwotnie walka ta była zaplanowana na maj, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Teraz Hooker przygotowuje się do zmierzenia się z Poirierem w głównej walce wieczoru na gali UFC zaplanowanej na 27 czerwca. Będąc po przygotowaniach na ile pozwoliła kwarantanna, Hooker zdaje się być przygotowany na największą walkę w swojej karierze.

Dan Hooker
"Musiałbym być głupi, żeby nie podjąć tej walki. Sposób, w jaki na to patrzę, to sytuacja korzystna dla obu stron. Jestem numerem 5, walczę z numerem 3. Zamierzam tam wyjść, zrobić kawał dobrego show, wyeliminować Dustina i zapracować na walkę o tytuł. Na tym właśnie jest nastawiony mój umysł.

"Ale w najgorszym wypadku, dostaję łomot, nie posuwam się tak daleko w rankingu, ale mogę zarobić kupę pieniędzy dla mojej rodziny. Więc sposób, w jaki na to patrzę, jest już sytuacją, w której wszyscy wygrywają. Nie ma na mnie zbyt wielkiej presji, jeśli mam być szczery."


Poirier ma bogatszą karierę i w swojej ostatniej walce we wrześniu ubiegłego roku, będąc tymczasowym mistrzem wagi lekkiej zmierzył się z niekwestionowanym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem w walce o zunifikowanie tytułów. Następnie Poirier przeszedł operację stawu biodrowego i po dziewięciu miesiącach będzie wracał do akcji.

W międzyczasie, Hooker odniósł zwycięstwo w wymagającej walce z Paulem Felderem w swoim pierwszym pojedynku wieczoru na gali w lutym.

Odkładając na bok rekordy, Hooker i Poirier staną do stylistycznie dobrze dopasowanego pojedynku, który ma szansę zostać najlepszą walką wieczoru, ponieważ obydwaj są bardzo ofensywnymi zawodnikami.

Walka zapowiada się na dobre widowisko, ale Hooker nie jest przekonany, czy Poirier rzeczywiście będzie postrzegał go jako przeciwnika, z którym stanie do wymiany ciosów.

Dan Hooker
"On ma tendencję do zadawania ciosów, ale też nieźle miesza techniki. Wywiera presję pod siatką, wchodzi w zapasy. Wątpię, żeby jego plan numer jeden wyglądał tak: "Wyjdę tam i pójdę w wymianę z Danem Hookerem", bo nie sądzę, żeby to była dla niego udana noc.

Jest niesamowitym bokserem, niesamowitym zapaśnikiem i oczekuję, że w ten sposób połączy te dwa aspekty swojej gry."


W przeszłości największym problemem Poiriera była jego niezdolność do obrony, gdy angażował się w wymiany z przeciwnikiem. Nawet on sam przyznał, że kiedyś prześladował go stary dobry slugfest, ale Poirier niestrudzenie pracował nad poprawą tych luk, co doprowadziło go do zwycięstwa nad takimi nazwiskami jak Justin Gaethje i Max Holloway.

Jakkolwiek imponujące może to być, Hooker wie, jaką karę może wymierzyć, zwłaszcza po skończeniu po ciosach czterech z sześciu ostatnich zwycięskich walk, w tym zwycięstwie nad obecnym pretendentem do tytułu wagi półśredniej Gilbertem Burnsem, kiedy Brazylijczyk walczył jeszcze w wadze 155 funtów.

W swojej ostatniej walce, Hooker stanął oko w oko z innym lekkim sluggerem Paulem Felderem, któremu udało mu się dotrzeć do ostatniej syreny kończącej pojedynek, ale dopiero po przyjęciu przez Feldera 122 znaczących uderzeń w ciągu pięciu rund. W rzeczywistości Hooker uważa, że wytrzymałość Feldera była ogromnym czynnikiem w ich walce i nie spodziewa się, że Poirier wytrzyma taką samą burzę, kiedy się spotkają w Oktagonie.

Dan Hooker
"O to chodzi – na pewno będzie musiał trochę dostosować swoją taktykę. Czuję, że naciskanie na mnie, oddawanie ciosu za ciosem nie jest najlepszym podejściem do niego. Nie czuję, że Dustin może przyjąć cios tak dobrze, jak Paul Felder. Oglądając walki obydwu tych zawodników, nie sądzę, że Poirier ma szczękę Feldera.

Czuję, że mogę skończyć Dustina. Jeżeli będę go punktował, nie ma mowy, żeby Dustin przyjął te strzały i zregenerował się z obrażeń, które jestem w stanie zadać przeciwnikom".


Zakładając, że walka potoczy się po myśli Hookera, czuje on, że zwycięstwo nad Poirierem powinno zagwarantować mu miejsce pierwszego pretendenta do tytułu wagi lekkiej.

Dan Hooker
"Zdecydowanie mam najlepszy rekord do podjęcia walki o tytuł. Zwycięstwo z Dustinem Poirierem, zwłaszcza w dobrej walce. Dobra zabawa z wymianami ciosów lub wygrana przez nokaut, umocnię się jako następny pretendent z takim bilansem."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

SevereMMA

Dan Hooker uważa, że zwycięstwo przez nokaut nad Dustinem Poirierem sprawi, że Justin Gaethje wyjdzie na palanta

Dan Hooker uważa, że jeśli znokautuje Dustina Poiriera w ten weekend, to jego zwycięstwo postawi Justina Gaethje w złym świetle.

Justin Gaethje i Dustin Poirier walczyli w 2018 roku i wówczas „Diament” wygrał w czwartej rundzie przez TKO i . Od tego czasu Poirier walczył o tytuł mistrza wagi lekkiej z Khabibem Nurmagomedovem, a Gaethje jest teraz tymczasowym mistrzem i to on stanie do pojedynku z mistrzem Nurmagomedovem.

Przed nadchodzącą galą UFC, Gaethje powiedział, że Poirier wykończy Hookera w ich walce. Hooker rozumie, dlaczego Gaethje tak mówi. Uważa on, że „The Highlight” ma nadzieję, że Poirier wygra, ponieważ jeśli Hooker wygrałby przez KO, to tymczasowy mistrz wyszedłby na palanta.

Dan Hooker
„Jeśli ktoś cię znokautuje, to najwyraźniej chcesz zobaczyć, jak sobie radzi i chcesz, żeby mu się udało, bo to sprawi, że będziesz wyglądał lepiej. Jakbym wyszedł tam i znokautował Dustina Poiriera, to sprawiłoby, że Gaethje wyglądałby jak palant. On chyba tego nie chce. Myślę, że to jest walka 50/50, ja i Poirier. Jest równa szansa, że ja go znokautuję, albo on znokautuje mnie. Jestem przygotowany na taką walkę. Oczywiście, Gaethje zamierza zabezpieczyć swoje zakłady przeciwko facetowi, który go znokautował.”


Wchodząc do tej walki, Dan Hooker jest na pozycji underdoga, ale to nie wpłynęło na jego pewność siebie. Mówi, że jest to walka 50/50, w której wie, że może zostać znokautowany. Ale Kiwi (Nowozelandczyk) wierzy, że jest odrobinę lepszy od Poiriera i zrobi wystarczająco dużo, by podnieść rękę w geście zwycięstwa.

Dan Hooker
„Zdecydowanie wiem, że jest silnym bokserem, bardzo silnym zapaśnikiem, z dobrą grą w parterze, bardzo wszechstronnym, i z doświadczeniem w walkach wieczoru. Mam ogromny szacunek dla jego umiejętności i zdolności, ale myślę, że jestem trochę bystrzejszy w kilku dziedzinach.”


Dan Hooker wyjdzie do tego pojedynku z trzema wygranymi walkami. Ma zwycięstwo przez KO nad Jamesem Vickiem i dwa zwycięstwa przez decyzje z Al’em Iaquintą i Paulem Felderem. Gdyby pokonał Poiriera, mógłby zająć pozycję pretendenta numer jeden lub być może zawalczyć ze zwycięzcą pojedynku Nurmagomedov vs Gaethje jeszcze w tym roku.

Na razie jednak, Dan Hooker koncentruje się na Dustinie Poirierze i sądzi, że walka z nim nie potrwa pełne 25 minut i zakończy się przed czasem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night: Poirier vs Hooker – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia gali UFC Fight Night: Poirier vs Hooker, która odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas w Nevadzie, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze lekkiej między Dustinem Poirier a Danem Hookerem.

Początek ważenia o godzinie 18:00.

Karta główna

Walka wieczoru
155 lbs.: Dustin Poirier (156) vs. Dan Hooker (155.5)

Co-main event
170 lbs.: Mickey Gall (170) vs. Mike Perry (171)

265 lbs.: Maurice Greene (255) vs. Gian Villante (255)
185 lbs.: Brendan Allen (185.5) vs. Kyle Daukaus (185.5)
265 lbs.: Tanner Boser (235) vs. Philipe Lins (234)
150 lbs.: Julian Erosa (149.5) vs. Sean Woodson (149) – catchweight

Karta wstępna (godzina 00:00)
155 lbs.: Luis Pena (155) vs. Khama Worthy (154.5)
170 lbs.: Takashi Sato (170.5) vs. Jason Witt (171)
115 lbs.: Jinh Yu Frey (115.5) vs. Kay Hansen (115.5)
145 lbs.: Jordan Griffin (145) vs. Youssef Zalal (145.5)






Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-06-26 19:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Griffin vs Zalal - Griffin może odnotowywać sukcesy presją i zapasami, może poddać, jest silny, ale Zalal też jest niezły w parterze, ma mocne zapasy, dobre kopnięcia, kozacko kontroluje dystans. Minimalnie na Zalala przez decyzję.
Frey vs Hansen - Nie wiem, tu nie oglądałem, ale dam na Hansen w ciemno.
Sato vs Witt - Tu dosyć prosta sprawa, w stójce Takashi ma dużą przewagę, a Witt będzie się starał obalić, nie sądzę że mu się to uda. Sato przez nokaut.
Boser vs Lins - Lins wywiera presję,ma mocne kopnięcia na łydkę, szybkie ręce, ale myślę że Boser będzie mobilnością, kopnięciami i aktywnością utrudniał Philipe wejście do zwarcia i pykać go z dystansu, Lins jest strasznie pasywny.
Woodson vs Erosa - Erosa będzie szedł do przodu, ale myślę, że sporo będzie zbierał, zarówno ciosów jak i kopnięć, także kolan. Myślę, że Sean go strasznie porozbija z dystansu i znokautuje jakoś w 2 rundzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Greene vs Villante - Greene będzie miał przewagę kondycyjną, zwłaszcza patrząc na formę fizyczną Villante na ważeniu, Maurice ma sporą przewagę warunków, Gian odkrywa i głowę i korpus, opiera ciężar na przedniej nodze, a Maurice kopie i uderza mocno na każdym poziomie. Sądzę, że znokautuje Giana koło 2 rundy.
Pena vs Worthy - Worthy mimo warunków Luisa ma w moim odczucie przewagę w stójce, dobrze kontroluje dystans, ma niezłego jaba, 1-2, szybkie kopnięcia. Pena mimo że jest chaotyczny w stójce, to ma twardą szczękę i jeśli pójdzie w parter to będzie kontrolować Khamę zza pleców, albo go podda. Stawiam na to pierwsze, kudłaty wyciągnie decyzję. Worthy może ustrzelić.
Allen vs Daukaus - Dwóch zaj**istych parterowców. W stójce przewagę ma Daukaus, w klinczu obaj bardzo dobrzy, w parterze wyrównany poziom, zapaśniczo przewagę ma Allen, jest też raczej silniejszy. I myślę że włąśnie to że Allen ma lepsze zapasy, będzie miało największe znaczenie w parterze bo to on będzie z góry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
^ Kondycję obaj mają świetną, nie wiem tylko czy Allen nie ubije Kyle'a ale postawię na decyzję.
Gall vs Perry - Kompletnie nie widzę Mickeya, może tylko jakoś poddać, ale nie sądzę aby obalił Perry'ego, który zniszczy go presją i znokautuje w stójce.
Poirier vs Hooker - No tu nie jestem wcale jakoś bardzo pewien, Hooker ma dobre warunki, proste, gilotyny, TDD, niskie kopnięcia, je sttwardy, zaj**iste kolana. Może rozbijać Poiriera z dystansu i zmuszać do bardziej desperackiego skracania go, a wtedy uwalić jakimś kolanem. Lepsze zapasy ma Poirier, ale nie sądzę że obali Hookera. Obaj będą musieć uważać na gilotyny. Dustin jest jednak szybszy, ma dużo dużo lepszy boks, sam też może używać niskich kopnięć, a także czasem ciosow na schaby choć musi uważać na kolana. Hooker może odnotowywać sukcesy też w klinczu. Poirier ma tu dosyć wyraźną przewagę kondycyjną, uderza mocniej i o ile na początku będzie mieć problem, to potem myślę że porozbija i znokautuje koło 4-5 rundy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night: Poirier vs Hooker – wyniki na żywo

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC Fight Night: Poirier vs Hooker, która odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas w Nevadzie, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze lekkiej między Dustinem Poirier a Danem Hookerem.

Gala rozpocznie się o północy czasu polskiego.

Walka wieczoru:
155 lbs.: Dustin Poirier pokonał Dana Hookera przez jednogłośną decyzję

Karta główna:
170 lbs.: Mike Perry pokonał Mickeya Galla przez jednogłośną decyzję
265 lbs.: Maurice Greene pokonał Giana Villante przez poddanie (trójkąt rękami) 3:44, runda 3
185 lbs.: Brendan Allen pokonał Kyle’a Daukausa przez jednogłośną decyzję
170 lbs.: Takashi Sato pokonał Jasona Witta przez TKO (ciosy) 0:48, runda 1
150 lbs.: Julian Erosa pokonał Seana Woodsona przez poddanie (duszenie d’Arce) 2:44, runda 3

Karta wstępna:
155 lbs.: Khama Worthy pokonał Luisa Penę przez poddanie (gilotyna) 2:53, runda 3
265 lbs.: Tanner Boser pokonał Philipe Linsa przez KO (ciosy) 2:41, runda 1
115 lbs.: Kay Hansen pokonała Jinh Yu Frey przez poddanie (balacha) 2:26, runda 3
145 lbs.: Youssef Zalal pokonał Jordana Griffina przez jednogłośną decyzję


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-06-28 14:46:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Allen Daukaus 30 27, dobre jaja, nawet Bisping bekę ciśnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lipca - UFC Fight Night: Figueiredo vs Benavidez 2

Następny temat

Wotore 2 - wyniki

WHEY premium