SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun Rua vs. Dan Henderson na UFC 139

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za mmarocks:

Jak podaje portal MMAWeekly były mistrz Pride w dwóch kategoriach wagowych i obecny mistrz Strikeforce w wadze półciężkiej Dan Henderson (MMA 28-8, UFC 4-2, 5 w rankingu MMARocks) powróci do największej organizacji na świecie na UFC 139, 19 listopada w San Jose. Rywalem 41-letniego lidera Team Quest będzie były mistrz UFC Mauricio Shogun Rua (MMA 20-5, UFC 4-3, 4 w rankingu MMARocks). Henderson jest już trzecim z mistrzów Strikeforce, który w ostatnim czasie trafił UFC.

Henderson powróci do UFC po dwóch latach, kiedy w 2009 po burzliwych negocjacjach z Zuffą wybrał ofertę ich ówczesnego konkurenta Strikeforce. Były zapaśnik walczył w organizacji Scotta Cokera czterokrotnie. W kwietniu 2010 niespodziewanie uległ Jake’owi Shieldsowi, jednak w kolejnych pojedynkach efektownie nokautował Renato Sobrala, Rafaela Cavalcante i Fedora Emelianenko.

Shogun po zdobyciu pasa mistrzowskiego UFC w 2010 roku przez prawie rok leczył kolejną w karierze kontuzję kolana. W swojej pierwszej obronie tytułu w marcu 2011 Brazylijczyk został całkowicie rozbity przez obecnego mistrza Jona Jonesa. W sierpniu Rua powrócił na zwycięskie tory szybko odprawiając Forresta Griffina na UFC 134 w Rio.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
jeśli wygra hendo to pewnie tutle shot z bonesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
pierwszy w kolejce to titleshota jest Rashad. następnie Machida albo Davis.
moim zdaniem Hendo nie zasluguje tak od razu na titleshota.

a walka kuurewsko trudna do wytypowania, obaj maja twarde lby, obaj potrafia przypieprzyc. złamanego grosza bym nie postawil na ktoregokolwiek, zero szans na typowanie imho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja się boję tylko o zapasy Shoguna, ale plus jest taki, że Hendo to nie jest aż taki fizyczny mutant jak Jones więc może Shogunowi by się udało jakieś poddanie zgarnąć tym bardziej, że Hendo już wcześniej był poddany kilka razy.

Na nokaut w ani jedną ani drugą stronę raczej nie ma szans według mnie.

Czyli na moje albo poddanie Shoguna albo decyzja dla Hendo.


http://www.fight24.pl/shogun-o-walce-z-hendoo-chce-tej-walki-podobnie-jak-wiele-innych-ludzi/#more-21619

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-20 19:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Trzeba przyznać, że Hendo to świetny nabytek dla LHW w UFC. Co jednak do walki to ciężko cokolwiek napisać. Dla mnie 50-50, obaj topowi zawodnicy, do tego pewnie będą w formie. Jestem jednak pewny, że walka będzie świetna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jestem ciekaw czy Hendo będzie takim drugim Couturem jeśli chodzi o pokazywanie figi biologii i anatomii;)

Nie mam pojęcia komu kibicować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1512
Wg mnie Shogun wygra przez poddanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
OMG stawiam na Shoguna ale będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak prawde mowiac to bedzie to bardzo ciezkie spotkanie dla obu fighterow. Hendo na 100% bedzie probowal klinczowac Shoguna przy klatke i tam probowac obijac i obalac. W stojce oczywiscie bedzie staral sie wsadzic H-BOMB A Shogun napewno nie da rady obalic Hendo, wiec widze w tej walce Shoguna walczacego z plecow, i w stojce uzywajacego swoich nog. Jestem za Shogunem, ale patrzac realnie daje 60:40 dla Hendersona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Dana w rozmowie z Helwanim powiedział że po Rashadzie jednak prawdopodobne jest, że zwyciezca walki dostanie titleshota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Machida chyba im podpadł tym wycofaniem się z walki z Rashadam i żądaniami wielkiej kasy, bo ja cały czas czekam na jakiekolwiek info na temat jego przyszłej walki i co? Kurde prawie każda gala do końca roku jest ustawiona, co chcą go wydymać i nie dać mu walki?
Jak dotąd tylko raz walczył w tym roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 Kraków

Następny temat

Alistair Overeem odchodzi z Golden Glory!!!!!!!!!!!

WHEY premium