SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun Rua vs Lil Nog 2 już w czerwcu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Wg. tatame i innych źródeł Shogun i Lil Nog wyrazili swoją chęć walki w czerwcu i prawdopodobnie niedługo podpiszą na nią oficjalny kontrakt!

Ja się jaram, mówiłem kiedyś, że chciałbym obejrzeć walkę Shogun vs Rampage 2 lub Lil Nog 2 i się doczekałem

War Shogun, jak dla mnie to Mauricio rozpyka Lil Noga w stójce i zgarnie decyzję. Jak wiemy, Shogun teraz będzie trenował na stałe w Kings MMA z Wandem, Munozem, Werdumem itp oraz doskonalił swój boks pod okiem Freddiego Roacha.

http://www.tatame.com.br/shogun-x-minotouro-fazem-revanche-em-junho-mas-nao-sera-no-brasil/









Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-03-04 15:58:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
wolałbym shogun vs rampage 2 ale cóż, Shogun by UD

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
rampage? rampage ma 3 porażki z rzędu ,pozatym wp****** by dostał znowu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dla mnie to było pewne, że dojdzie do tego rewanżu i teraz jest pewne, że będzie również Hendo vs. Evans.
Pierwsza walka Shoguna z Lil Nogiem była zaj**ista! Jednak zasady Pride, liczne kontuzje Shoguna m.in. przez, które prawie nie zadaje kopnięć do tego poprawa TDD przez Lil Noga sprawi, że imo zgarnie dec, boks też dla Noga, ale wątpię żeby Nogueira go skończył przed czasem - poddanie już prędzej.. W ostatnich 2 walkach Nogueiry (mimo nudnej walki z Evansem) zaprezentował się zaj**iście a Shogun w coraz gorszej formie dlatego stawiam na Lil Noga.. przegrany o walce o pas może zapomnieć a wygrany pewnie max 2 wygrane od walki o pas, ale i tak wątpię żeby ktokolwiek z nich jeszcze o pas zawalczył..
btw ciekawe czy ta walka będzie ME czy coME, bo 3 a 5 rund robi różnice..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no właśnie shogun bez kopnięc ,stompów i soccer kicków , chociaż zobaczymy co dadzą mu treningi z Roachem i Kings MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Świetna wiadomość! Ich pierwsza walka była jedną z najabrdziej efektownych wszechczasów chyba teraz tego nie przebiją przez kontuzje i zasady, no ale zobaczymy. Shogun teraz tak jak piszecie trenuje przecież gdzie indziej.
Ogólnie pokonanie w tamtych czasach Lil Noga to był nie lada wyczyn i na pewno jedne z największych osiągnięć Shoguna

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na razie obydwoje wyrazili ochotę do zawalczenia między sobą, poczekajmy co na to szefowie UFC i podpisanie kontraktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Już się nie mogę doczekać tej walki , na pewno ponowne spotkanie będzie równie emocjonujące . Stawiam na Shoguna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ktoś oprócz SHoguna z tych czołowych zawodników brazylijskich trenuje jeszcze w Brazylii? Czy tylko Shogun?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Nie porywa mnie ta walka - Lil Nog jest nudny, a Shogun coraz gorszy, coś czuje, że nie będzie emocji

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-03-05 23:19:22

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
racja zestawmy Shoguna z Davisem a Lil Nogowi dajmy jeszcze z raz Badera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Held czarnym pasem BJJ!

Następny temat

Lekka kontuzja, ważne

WHEY premium