SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrei Arlovsky vs Paul Buentello na UFC 55

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128


Na oficjalnej stronie Paula Buentello znalazlem potwierdzenie, ze na UFC 55 zmierzy sie on z tymczasowym mistrzem wagi ciezkiej - Andreiem Arlovskim. Zapowiada sie ciekawa walka, poniewaz Paul jest bardzo dobrym "uderzaczem" (pokonal m.in. Mike Kyle czy Justin Eilers), a "Pitbull" za wszelka cene bedzie chcial obronic pas aby walczyc z Frankiem Mir'em.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Moim zdaniem ta walka nie będzie w ogóle emocjonująca. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Buentello w akcji - nie miałem pojęcia kto walczy z kim (walczył wówczas z Eilersem), patrzyłem i tylko kręciłem głową z żażenowania. Pamiętam jak sobie pomyślałem: "no tak, UFC w każdej gali ma parę świetnych walk...ale kogo oni tam pakują do zapełnienia gali??? co za miernoty?!". I tak też myślę dziś. Buentello to fighter klasy B, może nawet C. To, że Amerykanie się nim podniecają świadczy tylko dobitnie o poziomie wagi ciężkiej UFC. Jasne, że wszystko może się zdarzyć gdy mowa o dwóch tak dużych typach, ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie scenariusza innego niż: Arlovski przez KO/TKO w rundzie pierwszej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dobrze, że jednak z Buentello, a nie z Mirem...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja też. A co do samego Andreia, to chciałbym zobaczyć Arlovski - Rizzo 2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Ja chcialbym zobaczyc walke Tim Sylvia vs Paul Buentello.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Ja tam bym chcial obejrzec walke Arlovsky vs Mirr . A co do walki z Buentello to obstawiam Andrei'a. Wygra przez KO znajac jego cios i dosyc powolne ruchy Buentello. Z Eilers'em wygral wprawdze przez KO ale to chyba swiadczy jedynie o poziomie znokautowanego

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Kolejna walka zapowiadana na UFC 55: Forrest Griffin (zwyciezca THE ULTIMATE FIGHTER waga LHW) vs Ian "The Machine" Freeman (jedyny jak narazie pogromca Franka Mir'a powraca do UFC). Stawiam na Anglika.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY ....

Następny temat

Jak ściągnąć filmy o Bas Ruttenie?

WHEY premium