SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Sylvia vs Paul Buentello

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tim Sylvia vs Paul Buentello

oglada ktoś ?? Ja mysle ze Paul zmiecie Sylvie ,chociaz z drugiej strony ciekawe czy Tim ma lepsza forme niz walke z Pudzilla ,wie ktos gdzie bedzie mozna ogladac darmowe PPV ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
Dla mnie walka wyjątkowo interesująca. Jednak nawet gdy bym miał dostęp do transmisji to nie mogę z racji na mój bezprzewodowy internet w którym istnieją limity
Miło gdy by ktoś mógł oglądać i dawać sprawozdania na bieżąco z pojedynku w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Buentello to solidny zawodnik, weteran, i tak zawsze gdzieś odrobinę za czołówką, nigdy się łatwo nie dawał, nawet w UFC.

Może poza tym incydentem z Arlovskim, no ale wtedy Andrzej był na gazie, i wszystkich rozwalał, więc ciężko się czepiać.

Ta walka IMO pokaże, czy Sylvia faktycznie chce jeszcze cokolwiek pokazać, czy zostanie przy obijaniu Pudzianów tego świata.

Szkoda by było, gdyby całkiem się już zmarnował.

Na razie widzę, że już niemal wagę na HW zrobił, więc może coś z tego będzie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
O której i gdzie będzie transmisja?

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Na MMA TV piszą, że zaczyna się o 5 tej (10 po poł Eastern Standard Time) i że wrzucą linki jak jakieś znajdą...

Nie wiem, czy oglundać czy nie, rozpiska w sumie fajna, Sylvia, Pulver, Leites...

Ciekawe czy Pulver przerwie fatalną passę.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Ja tam sobie obejze ;) A co mi tam :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
Jest ktoś kto ma link do tej gali czy cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i wygrał nasz Tim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Ładne KO w wykonaniu Tima

Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2010-08-15 09:44:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningi i silownia 14l

Następny temat

Bilety na KSW 14

WHEY premium