SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun Rua vs. Dan Henderson na UFC 139

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
I tak wszystkich pogodzi Rorger Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam wielki dylemat komu kibicować. Z jednej strony chciałbym, żeby Shogun powrócił do czołówki i zawalczył jeszcze raz o pas. Z drugiej, to co Hendo wyprawia po 40stce sie w głowie nie mieści. I tez bardzo lubię typa.

Uważam, że zarówno jeden jak i drugi mają szanse zostac jeszcze mistrzem UFC.

Patrząc obiektywnie, oceniam 50:50 szanse. Naprawde, tu moze wszystko sie zdarzyć. W stójce Shogun jest lepszy, ale jego agresywny styl moze doprowadzić do nadziania sie na H-Bomb. W parterze dysponuje świentym BJJ, jednak Hendo to olimpijski zapaśnik i będzie dobrze kontrolował. Klincz tajski po stronie Ruy, klincz typowo zapaśniczy, i dirty boxing pod siatką na dużą korzyść Hendo.

Jedno jest pewne - jeden i drugi dążą do skończenia przeciwnika, nieważne w jaki sposób, i szykuje sie wyśmienita walka. Nie zdziwie sie jak będzie deyczja po wyczerpującym dla obu panów starciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Jak dla mnie ostatni przeciwnicy Hendersona to albo jeszcze nie najwyższy poziom (Feijao) albo przeżyte gwiazdy (Fedor i Babalu) i tak na prawdę nie wiem co myśleć o jego obecnej formie. Shogun walczy cały czas z czołówką i biorąc pod uwagę, że chyba całkowicie doszedł do siebie po kontuzji to większe szanse daję jemu. Jedna sprawa, żeby Rua nie szedł z nim na wymiany bo tutaj każdy się może przejechać, choć sam Shogun w takich starciach też jest niezły.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Trochę obiektywizmu. Forrest nie jest lepszy od Feijao, więc Shogun nie walczy tylko z czołówką.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Ja akurat wyżej postawiłbym Forresta niż Rafaela, poza tym kogo poza King Mo Feijao ma na rozkładzie

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ktoś tam napisał o 3 walce Shoguna z Lyoto...
Po co 2-0 dla Shoguna przecież...

Fifty fifty w walce Rua vs Hendo
Hendo jest "on the move" ale w walce ze słabym ostatnio fizycznie/psychicznie Fiedzią był w cięzkiej sytuacji i imho Rua by taką syuacje lepiej wykożystał a też potrafi ofensywnie zagrać stawiając wszystko na jedną kartę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Na pewno Feijao na dzień dzisiejszy jest lepszy od Griffina niezależnie od nazwisk, no i ciągle się rozwija.

Ja tam chciałbym zobaczyć Machida vs Rua III. Ciekawe jakby to Lyoto rozegrał.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
dzis konferencja przed gala jakby kogos to interesowalo :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Oglądałem i jak na koniec Shogun stanął z Danem twarzą w twarz to trochę jakby nieobecny w ogóle był... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
wie, że będzie w*******
ja stawiam na bezębniaczka Hendersona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 Kraków

Następny temat

Alistair Overeem odchodzi z Golden Glory!!!!!!!!!!!

WHEY premium