SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rashad Evans vs. Thiago Silva na UFC 108

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148



Jaki jest wasz typ ? ja jak można się domyślić odstawiam na wygraną Thiago!!
Gala ma się odbyć 2 stycznia 2010
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
na jakim kanale mozna obejrzec gale? mam telewizje n, myslalem ze ESPN America, ale w programie nie ma gali, pomozcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Rashad może być dla niego za szybki, ale ostatnio myślałem że Jardine go podjedzie, a było na odwrót... no ale mimo wszystko, Rashad lekkim faworytem będzie w tej walce.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
calym sercem za Thiago

Zmieniony przez - rahbjj w dniu 2009-11-28 23:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Nie lubiłem rashada ale w Tufie wydaje sie spoko gostkiem i wywiązuje sie z obowiązków nie to co Quin.Mimo to Quinem myśle że by przegrał a co do walki z Silvą mam nadzieje że pokaze na co go stać. Od walki Tomka jakoś w Thiago nie wierze bo pomimo bardzo słabego przygotowania fizycznego nie mógł dać rady Drwalowi. W walce z Lyoto nic nie pokazał natomiast dopiero z Jardinem ładnie się zaprezentował. Myśle że jednak Gayshad(jak t oQuin mówił) Evans da rade

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 7 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Stawiam na Rashada(kuka nie płacz)
Thiago jakoś mnie nie przekonuje.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Zdecydowanie Rashad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
nowy Hl z Thiago




stary Hl, dużo lepszy




Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2009-11-29 14:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
kuka swietny filmik:)zdecydowanie thiago,kibicuje brazylijczykom w mma,agresywny,zawsze dobrze przygotowany,no i przede wszystkim jego zamiłowanie do tatuazu,(motywy japonskie,maski hanya itd),juz 5 stycznia spelni sie moje marzonki calutki skonczony rekawik:)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Jak dla mnie Rashad na papierze ma znacznie więcej atutów. Stójkę bym porównał, bo obaj pokazali, że umieją boksować i kopać oraz że maja 1 punch K.O. power. Evans troszkę szybszy zdaje się i znacznie bardziej ruchliwy. Przy czym to bardziej kwestia jego stylu i powstającego przey to złudzenia, niż motorycznych cech. Ciekawe zestawienie rodzi się na glebie. Evans zapaśnik, Silva bjj. To na co na pewno można postawić, to na dobrą emocjonującą walkę.
Biorąc pod uwagę tylko ich mocne strony, stawiałbym delikatnie na Rashad'a.
Dokładając do tego obycie w dużych wydarzeniach i medialnym szumem wokół tego, tym bardziej na Evans'a.
Thiago natomiast miał dość ciężkie dzieciństwo i życie dało mu popalić. Mięczakiem to on na pewno nie jest :)

Ogólnie ciesze się że taką walkę ustawiono. Dwóch topowych, a do tego klasowych fajterów. Nie można nie mieć szacunku, dla obu zawodników.

Stawiam na Rashad'a.

Dokładając aspekt sympatii – po TUF'ie polubiłem Evans'a. Bardzo dobry trener, pokazał co znaczy praca mentalna z zawodnikiem.

Zatem stawiam na Evansa, dodatkowo życzę mu zwycięstwa. Ale na punkty, po twardej wyrównanej walce. Obaj na taka zasługują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IAFC - Mayor's Cup 2009 Spoiler

Następny temat

Filmy dokumentalne

WHEY premium