SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 168: Paul Felder vs Dan Hooker

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 168: Paul Felder vs Dan Hooker

Pojedynek lekkich najważniejszym wydarzeniem lutowej gali.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała wczoraj organizacja UFC, podczas gali UFC Fight Night 168 dojdzie do starcia Dana Hookera (19-8, 9-4 w UFC, #7 w rankingu UFC) z Paulem Felderem (17-4, 9-4 w UFC, #6 w rankingu UFC). W ten sposób spełniły się słowa mistrza wagi średniej, jakiś czas temu Israel Adesanya wskazał właśnie Hookera jako zawodnika, który powinien wystąpić w najważniejszej walce pierwszej gali UFC w Nowej Zelandii.

Hooker powrócił do dywizji lekkiej w 2017r. notując świetną passę czterech kolejnych zwycięstw przed czasem. Później Dan mierzył się z Edsonem Barbozą, pokazał ogromne serce do walki jednak musiał uznać wyższość rywala. W tym roku 29-latek znokautował Jamesa Vicka i wypunktował Ala Iaquintę.

Felder po trzech świetnych wygranych przed czasem w 2017r. przeszedł do kategorii półśredniej na pojedynek z Mikem Perrym, który przegrał po decyzji sędziów. W lutym bieżącego roku Amerykanin pokonał Jamesa Vicka a następnie zrewanżował się Edsonowi Barbozie za porażkę sprzed lat.

Gala UFC Fight Night 168 odbędzie się 23 lutego w nowozelandzkim Auckland. Do rozpiski trafiły starcia Jake’a Matthewsa z Emilem Meekiem, Tysona Pedro z Viniciusem Moreirą Castro oraz Bena Sosoliego z Marcosem Rogerio de Limą.



Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-12-05 13:07:38

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-12-05 13:22:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Ja bym się ucieszył gdyby Karola dala już sobie spokój z tym sportem, bo po prostu, bardzo ja lubię. A co do operacji, wszystko będzie ok. Zuch dziewczyna wyliże się na cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC Aus/New Zealand @UFC_AUSNZ Twitter

Dan Hooker zapowiada walkę na śmierć i życie w starciu z Paulem Felderem na UFC Fight Night 168

Zawodnik wagi lekkiej UFC Dan Hooker obiecuje, że będzie „walczył na śmierć i życie”, kiedy spotka się w Oktagonie z Paulem Felderem na UFC Fight Night 168 w Auckland w lutym przyszłego roku.

UFC ogłosiło niedawno, że Dan Hooker i Paul Felder będą rywalizować w walce wieczoru gali UFC Fight Night 168, która odbędzie się 23 lutego w Spark Arena w Auckland, w Nowej Zelandii. W ciągu ostatnich kilku miesięcy obydwaj zawodnicy uprawiali trash talk w mediach społecznościowych i ostatecznie matchmakerzy UFC zdecydowali się zestawić ich w walce.

Felder właśnie podpisał nowy kontrakt z UFC i w tym tygodniu poleciał do Nowej Zelandii, aby po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz z Hookerem. Konfrontacja między nimi była bardzo intensywna i obydwaj przez długi czas patrzyli sobie głęboko w oczy. Obydwaj mężczyźni przyznają, że między nimi jest mnóstwo złej krwi.
https://twitter.com/UFCEurope/status/1202161304762568709

W wywiadzie dla Brada Lewisa z NewsHub, Hooker powiedział, że obiecuje fanom, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby podnieść rękę w geście zwycięstwa po walce przeciwko Felderowi.

Dan Hooker
„Nie myślę nawet o przegranej, bo to nie wchodzi w grę. Stanę plecami pod ścianą. W tej arenie, tutaj, na tej ziemi, będzie musiał mnie znokautować. Będę walczył do upadłego, na śmierć i życie. Obiecuję ci to”.


Hooker powiedział, że nie jest zadowolony ze sposobu, w jaki Felder rozmawiał o nim w mediach społecznościowych, co obejmuje zamieszczenie przez Feldera humorystycznego zdjęcia „prostytutki” (w angielskim slangu – hooker) w formie wyzwania Hookera.
https://twitter.com/felderpaul/status/1181748596397498378

Dan Hooker
„Po mojej ostatniej walce, zaczął się ze mnie nabijać i z rzeczy wokół mnie. Szacunek, ta dżentelmeńska umowa, jest teraz poza zasięgiem, ponieważ mam coś dla niego. Na pewno jest tam teraz trochę złej krwi.”


W mocno obsadzonej dywizji lekkiej UFC, każde zwycięstwo jest w istocie na wagę złota, ponieważ pozwala zbliżyć się do walki o tytuł. W tym pojedynku pomiędzy numerem 6 w rankingu UFC Paulem Felderem, a numerem 7 Danem Hookerem, fani nie powinni spodziewać się niczego innego jak tylko niesamowitej walki pełnej akcji. W 25 minutowym pojedynku tak eksplozywnych zawodników, prawdopodobieństwo, że jeden z nich skończy na deskach jest bardzo wysokie.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-12-05 13:08:24
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 168: Karolina Kowalkiewicz vs Yan Xiaonan

Do karty walk gali UFC Fight Night 168 w Auckland została dodana walka w kategorii słomkowej między Karoliną Kowalkiewicz a Yan Xiaonan.

Karolina Kowalkiewicz (12-5 MMA, 5-5 UFC) jest byłą pretendentką do tytułu, która wróci do Oktagonu od czerwca i przegranej walki przez decyzję z Alexą Grasso na UFC 238. Była to jej trzecia przegrana walka z rzędu po wcześniejszych porażkach przez KO z Jessicą Andrade i przez decyzję z Michelle Waterson. Dla zajmującej #14 pozycję w rankingu wagi słomkowej Polki, będzie to bardzo ważna walka, ponieważ od jej wyniku może zależeć jej dalsza kariera w UFC. Kowalkiewicz udowodniła, że potrafi walczyć na najwyższym poziomie, kiedy odniosła zwycięstwo nad byłą mistrzynią Rose Namajunas oraz kiedy dała dobrą choć przegraną walkę o pas z Joanną Jędrzejczyk.

Yan Xiaonan (11-1, 1 NC MMA, 4-0 UFC) znajduje się w o wiele bardziej komfortowej sytuacji, ponieważ nie ciąży nad nią presja związana z ewentualną porażką. Zawodniczka z Chin ma bardzo dobry rekord i czyste konto po czterech pojedynkach w UFC. Xiaonan pokonała przez decyzje wszystkie cztery rywalki Kailin Curran, Viviane Pereira, Syuri Kondo i Angelę Hill. Dzięki kolejnemu zwycięstwu, 30-letnia Xiaonan będzie miała szansę wejścia do rankingu wagi słomkowej.

Gala UFC Fight Night 168 odbędzie się 23 lutego w Spark Arena w Auckland w Nowej Zelandii, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze lekkiej między Paulem Felderem i Danem Hookerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 168: Jimmy Crute vs Michał Oleksiejczuk

Michał Oleksiejczuk i Jimmy Crute wrócą do Oktagonu na gali UFC Fight Night 168 w Auckland i zarówno dla jednego jak i drugiego będzie to powrót po przegranej w ostatniej walce.

Michał Oleksiejczuk (14-3 MMA, 2-1, 1 NC) rywalizujący w dywizji półciężkiej stoczy swoją piątą walkę w UFC. „Lord” będzie się starał odrobić porażkę, którą poniósł w ostatniej walce na gali UFC Fight Night 160, którą stoczył we wrześniu. Oleksiejczuk przegrał pojedynek z Ovincem Saint Preux, który skończył go w drugiej rundzie swoim firmowym poddanie – duszeniem Von Flue. W poprzednich dwóch pojedynkach Michał Oleksiejczuk pokonał przez TKO i KO w pierwszej rundzie Giana Villante i Gadzhimurada Antigulova.

Jimmy Crute (10-1 MMA, 2-1 UFC) doznał w ostatniej walce pierwszej porażki w zawodowej karierze. Australijczyk przegrał z Mishą Cirkunovem przez poddanie Peruvian necktie w pierwszej rundzie na gali UFC Fight Night 158 we wrześniu. Wcześniej „The Brute” pokonał przez poddanie Paula Craiga i przez TKO Sama Alvey’a. Do UFC Crute trafił dzięki zwycięstwu przez TKO z Chrisem Birchlerem na Dana White’s Tuesday Night Contender Series 14.

Gala UFC Fight Night 168 odbędzie się 23 lutego w Spark Arena w Auckland w Nowej Zelandii, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze lekkiej między Paulem Felderem i Danem Hookerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Polacy 0:2 na tej gali. A Hooker wygra z rudzielcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Myślisz, że Lord znów polegnie?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Myślę, że tak, ale nie skreślam go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

CONAN Daily

Kai Kara-France vs. Tyson Nam i inne pojedynki na UFC Fight Night 168

Nowe walki w rozpisce lutowej gali.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kai Kara-France (20-8 1 NC, 3-1 w UFC, #8 w rankingu UFC) poinformował, że po raz kolejny wystąpi w oktagonie największej organizacji MMA na świecie podczas gali UFC Fight Night 168. Rywalem 26-latka będzie Tyson Nam (18-10-1, 0-1 w UFC).
https://www.instagram.com/p/B6gn1dxpok9/

Kara-France trafił do organizacji UFC w 2018r. i od tamtej pory stoczył cztery walki: rozpoczął od wygranych w starciach z Eliasem Garcią, Raulianem Paivą i Markiem De La Rosą a w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Brandona Moreno.

Nam zadebiutował w UFC biorąc z 2-tygodniowym wyprzedzeniem walkę z Sergio Pettisem, Hawajczyk pojedynek ten przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

W karcie walk lutowej gali znalazły się także pojedynki Callana Pottera (18-8, 1-1 w UFC) z Kenanem Songiem (15-5, 3-1 w UFC) oraz Jamiego Mullarkeya (12-3, 0-1 w UFC) z Jalinem Turnerem (8-5, 1-2 w UFC).

Gala UFC Fight Night 168 odbędzie się 22 lutego w stolicy Nowej Zelandii, Auckland. W walce wieczoru Dan Hooker podejmie Paula Feldera a podczas gali wystąpi także Karolina Kowalkiewicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Quinn Rooney/Getty Images

„Przetestuję jego szczękę, a jeśli to przetrwa, obalę go i uduszę” – Jimmy Crute zapowiada prosty plan na walkę z Michałem Oleksiejczukiem

Jimmy Crute chce wrócić na drogę zwycięstw podczas gali UFC Fight Night 168 w Auckland, kiedy zmierzy się z Michałem Oleksiejczukiem i zamierza zrobić to na dwa sposoby.

Jimmy Crute (10-1 MMA, 2-1 UFC) ma za sobą pierwszą porażkę w zawodowej karierze, którą poniósł przez poddanie w pierwszej rundzie w walce z Mishą Cirkunovem na gali UFC Fight Night 158 w Vancouver. Zwycięstwo w tamtym pojedynku wprowadziłoby go do pierwszej 15-tki dywizji półciężkiej. „The Brute” był bliski skończenia swojego rywala w tamtej walce, ale mówi, że pozwolił, aby jego emocje wzięły górę.

Jimmy Crute
"Przestudiowałem go trochę i dostrzegłem, gdzie się pomyliłem. To były bardzo proste błędy i pozwoliłem sobie na zbyt wiele emocji. Byłem bardzo bliski skończenia go, sędzia powiedział jeszcze dwa ciosy i miał zamiar to przerwać. Jednak pozwoliłem, by moje emocje wzięły górę. A żeby dostać się do rankingu w wieku 23 lat, żeby włamać się do pierwszej piętnastki, musiałbym wejść do walki z głową na karku.

Każdy, kto mnie widział rywalizującego w grapplingu, wie, że nie popełniłem tego błędu. Rzuciłem wszystkie swoje techniki. Chciałem tylko za bardzo go znokautować. Jestem czarnym pasem, jestem legalnym czarnym pasem."


Od czasu przegranej, Crute z każdym dniem poprawia swoje umiejętności. 23-latek będzie walczył w następnej walce z Michałem Oleksiejczukiem 14-3, 1 NC MMA, 2-1, 1 NC UFC), który również przegrał w swojej ostatniej walce z Ovince'em Saint Preux na gali UFC Fight Night 160.

Crute nie jest zaskoczony, że został zestawiony do walki z Oleksiejczukiem.

Jimmy Crute
"Ludzie myślą, że takie zestawienie zabija jednego z perspektywicznych zawodników, ale co, mamy się unikać? Obydwaj jesteśmy na tej samej drodze. Ja nikogo nie unikam, on nikogo nie unika, więc zobaczmy, przed kim otworzą się lepsze perspektywy."


Podczas gdy Crute wejdzie do walki po porażce i zawalczy blisko swojego domu, wydawałoby się, że będzie ciążyła na nim presja. Jednak Australijczyk nie martwi się o nic, ponieważ jest po prostu skupiony na zadaniu, które przed nim stoi i nie patrzy daleko w przyszłość.

Jimmy Crute
"Po prostu pozwolę, by moja walka mówiła sama za siebie. Nie zamierzam wywierać na sobie żadnej nadmiernej presji. Zamierzam wyjść i go ubić. Rzecz w tym, że mogę tu siedzieć i mówić sobie, że muszę wygrać, a jeśli nie, to koniec świata. To jest nadmierna presja, idę tam, żeby wsadzić mu pięść w twarz i zrobię to."


Aby unieść rękę w geście zwycięstwa i wrócić na ścieżkę wygranych, Jimmy Crute ma bardzo prosty plan na walkę. Chce sprawdzić podbródek Oleksiejczuka, a jeśli uda mu się to przetrwać, zamierza sprowadzić Polaka do parteru i go udusić.

Jimmy Crute
"Nie jestem jednym z tych, którzy przepowiadają wynik walki. Ale teraz mogę ci powiedzieć, że zamierzam przetestować jego szczękę, a on moją wątrobę. Sprawdzę jego pieprzoną szczękę. Sprawdzę go, on jest dobry w każdej płaszczyźnie. Jeśli przetrwa atak, obalę go i uduszę".


Jeśli tak się stanie, będzie to początek bardzo aktywnego 2020 roku dla Jimmy'ego Crute, który planuje wkrótce zostać sklasyfikowany w rankingu.

Jimmy Crute
"Myślę, że to zwycięstwo da mi kolejnego gościa w rankingu. Innym z moich problemów było to, że spieszyłem się, by dostać się na szczyt. Zamierzam pokonać Michała i mieć pracowity rok. Problem z facetami w pierwszej 15-tce jest taki, że nie chcą być zbyt aktywni. Kto chce tańczyć, może zatańczyć ze mną."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Crute jest do przejścia, ale Oleksiejczuk musi być ostrożny, bo Australijczyk większość swoich walk kończył poddaniami lub TKO. Jeden błąd może mieć tragiczne skutki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dustin Poirier planuje powrót do Oktagonu w marcu lub kwietniu i chce rewanżu z Conorem McGregorem

Następny temat

Jan Błachowicz zapowiada szybki powrót do Oktagonu

WHEY premium