SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jednak zawalczy! hehehe Pudzian schudł i zobaczymy. Kondycyjnie faktycznie jest w stanie dużo poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Butterbean przez balache ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Ciekawa Walka. Konfrontują dwóch patałacha z pół-patałachem. Może być tu niezła padaka podczas walki ;d

Ciężki trening = Łatwa walka

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2711
Mroczek będzie miał co oglądać.

http://lookr.tv/player.php?id=1810

ładnie się KSW szmaci, ale sianko siankiem. Medialnie, medialnym.

Zmieniony przez - Corren w dniu 2010-08-04 23:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Zastanawia mnie za kim w tej walce będzie publiczność, bo Najman mocno stonował swoje wypowiedzi i tym samym ze znienawidzonego przez ludzi faceta staje się neutralny. Z Saletą sprawa jest odwrotna- z neutralnego zmienia się w znienawidzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6352
Salety nigdy nie uznawałem za dobrego boksera, pamiętam jeszcze gale bokserską w Jaworznie (rok 2002? nie pamiętam dokładnie), gdzie bił się z jakimś przeciętnym zawodnikiem i tak szczerze lepiej się bił ten drugi. Najmana też nie uważam za gwiazdę boksu :) ale z tej dwójki, chyba wole właśnie żeby wygrał Najman. Dlaczego?

Dlatego ,że SAleta chcąc walczyć z Gołotą, robi z siebie pajaca...

"ide tam ide sam w tą ciemną chwile..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731770
Mnie najbardziej utkwila w pamieci walka Salety z Fredem Westgeestem,(ktory owczesnie pracowal jako murarz). Lekcewazenie przeciwnika, pozerstwo i lans i pozniej zbieranie lania w piatej i szostej rundzie zakonczone TKO.

Zachowanie obu zawodnikow -Nie wiem czy to manipulowanie opinia publiczna, ale jezeli tak to dalem sie zlapac. Jestem w tej walce za Najmanem. Jeszcze kilka miesiecy temu mialbym zupelnie inne zdanie, ale teraz calym sercem zycze Najmanowi zwyciestwa. Saleta zrazil mni juz calkowicie do siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"Mnie najbardziej utkwila w pamieci walka Salety z Fredem Westgeestem"

Tez pamietam te walke, strasznie sie popisywal, a jak sie skonczylo wie kazdy. :)

Nie porownujcie sportowych sukcesow Salety do sukcesow Najmana. Ten drugi moze najwyzej pochwalic sie wystepem w bikbraderze, a Saleta byl mistrzem swiata w kicku i mistrzem Europy w boksie pokonujac Luana Krasniqi, ktory nie byl chlopcem do bicia (wiem co sie stalo w rewanzu, ale pierwsza walke Saleta wygral).

Nie rozumiem takze tej spinki. Ja traktuje takiego Pudziana, Najmana, Salete czy innych amatorow jak krotkie szol. Zrobie sobie herbate albo ziemniaki ze schabowym, usiade, wlacze walke, czasami sie posmieje lub spuszcze glowe zawiedziony, ale nie patrze na to jak na ambitna rozrywke. Wiadomo, ze panowie nic w tym sporcie nie osiagna, a bija sie tylko dla $$$ i slawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6352
Muszę się tutaj zgodzić z Eraserhead-em, to tylko "szoł" , drażni mnie jednak, lekceważące podejście Salety do tej walki. Jak on stwierdził : nie trenuje, bo robi to codziennie i nie widzi potrzeby przygotowywania się do pojedynku, zupełnie nie szanuje przeciwnika, niestety, ale przypomina mi to tych osiedlowych cwaniaków którzy twierdzą ,że wszystkim dają rade, a jak przyjdzie co do czego to wiadomo jak jest :)

Dlatego z dwójki złego ;] wybieram Najmana (chociażby dlatego ,że cały dochód przeznacza na jakiegoś chorego chłopaka, no i nie kozaczy tak na wizji jak pan Saleta)

"ide tam ide sam w tą ciemną chwile..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 852
Ciekawoski - Jest ciekawy wywiad z Najmanem na http://www.mobilnyfacet.pl/mobilny-facet/niezwyczajni//zobacz/marcin-najman-nie-bede-juz-czarnym-charakterem/ 

I jeszcze ciekawostka - Najmana sponsoruje portal www.mobilnekobiety.pl

A gaża za walkę ma iść na protezy nóg dla jakiegoś chorego chlopaczka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

WHEY premium