SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Właśnie dlatego krew mnie zalewa jak widze walki w KSW. W Polsce jest tylu młodych genialnie rokujących zawodników, choćby wcześniej wspomniany Marcin, to oni muszą na siłe robić zawodnikó z ludzi, którzy nic ze sobą nie wniosą do MMA. Jak dla mnie te gale to następny program rozrywkowy typu Gwiazdy tanczą na różnym podłożu
A Najman i Saleta nich lepiej zostaną tam gdzie są teraz i zajmą się swoim gwiazdorskim życiem i lansowaniem się w showbiznesie

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1194
Nie wiem czy ktoś gdzieś tutaj to pisał, ale ja słyszałem, że jeśli Najman wygra z Saletą to będzie chciał rewanżu z Pudzianem xD
Tak przynajmniej w jakimś wywiadzie mówił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Na Fight24.pl jest wywiad z Najmanem w którym to mówi.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
no skoro moja ex-znajoma z osiedla zakłada mu mata leo, to cienko z nim będzie :)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuka , już tą wstępną kartę na poprzedniej stronce wstawiłem A co do foty mc 88..nie obraziłbym sie jakby i mnie ta panna taki chwyt ( i nie tylko ten) założyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14298
> A Najman i Saleta nich lepiej zostaną tam gdzie są teraz i zajmą się swoim gwiazdorskim życiem i lansowaniem się w showbiznesie

gdyby nie ten festyn, to by ludzie nie przyszli i byłoby jak na BOTE, Polska to nie USA, ten sport nie jest aż tak popularny, potrzebne są igrzyska, żeby lud się zjawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Plywak666 ja tam bym wolała, żeby MMA było mniej popularne, a na poziomie
Skoro całe życie boksowali, a sie tak nie lubią, to niech walczą na zasadach boksu! ale nie bo przecież Najman sam przyznał że walczy w MMA bo jest na nie teraz boom! więc sam przyznał, że robi to tylko i wyłącznie pod publiczke! a nie dla rozwoju MMA!
phi jakiego rozwoju! przy takich walkach to polskie MMA zacznie się cofać

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14298
Neith24 -> mam podobne zdanie na ten temat, ale cóż - światem rządzi kasa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
Ja chętnie zobaczę tą walkę Saleta pyknie Najmana i będzie ,,po ptokach" walka zapowiada się bardzo ciekawie.

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

forma lato