SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER MASA I SUPER SIŁA wg Arnolda Schwarzeneggera

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej chłopaki wytłumaczcie mi w końcu według tego planu mam robic np. na bica tylko jedno ćwiczynie 5 serii raz w tygodniu?

Czy mam jeszcze dorzucić jeszcze jakies ćwiczenia i czy te ćwiczenia maja tez byc robione według planu arnolda 88666?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Ja bym nie robił planu wg arniego

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
dlaczego?

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2650
dlaczego?
To byl chlop-dąb, nie kazdy ma tyle pary i takie miesnie...

Musisz pogodzić się z brudem, jeżeli pragniesz diamentów...

http://www.sfd.pl/23_lata,_Ektomorfik,_HardGainer_:_-t553428.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
dokładnie
jeśli robić to na pewno nie po 5 serii...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
I trzeba brać pod uwagę soczki, które przecież w sporych ilościach brał - we Flex'ie z 1997 roku - w wydaniu z okazji pięćdziesiątych urodzin Arnolda były opisane jego metody treningowe. Naprawdę nie polecam robienia dwudziestu serii na bicepsy.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
na mnie ten trening pociełał bardzo dobrze -> jestem ektomorfikiem i stwierdziłem ze cwiczenia zlożone i powtarzanie ich 3 x w tyg to najlepszy sposób na przyrost masy :) oczywiście nie robiłem wszystkich ćwiczeń tylko ten trening okrojony - ale przyznam uuuu cieżko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Ja jadę aktualnie 5 serii i nie narzekam, chociaż jest cieżko, ale bez wysiłku nie ma efektów Ale oczywiście każdy musi go dostosować do własnych "potrzeb". Do treningu dodałem jeszcze brzuch - ABS II. Pozdrawiam

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
chudzielec - mądrze gadasz

akk0 - zmniejsz serie, co za dużo to nie zdrowo, dla przeciętnego zjadacza chleba 3 serie to max, chyba że dany osobnik ładuje coś mocniejszego

ale to tylko moje zdanie

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Koziku mój drogi, ostrożnie dobieram ciężary, więc jest gut Poza tym trzeba włożyc trochę wysiłku żeby efekty były zadowalające! Ładować się nie ładowałem i nie zamierzam, bo śmieszą mnie tacy ludzie. Legalne odżyweczki tylko na wspomaganie i of course rozsądne jedzenie pozdrawiam

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mohammed 'Momo' Benaziza

Następny temat

"Mr Universum" 1961

WHEY premium