SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER MASA I SUPER SIŁA wg Arnolda Schwarzeneggera

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten artykul jest naprawde wspanialy wszystkie madre rady i wogole










SOGGG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od poniedzialku testuje to FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2096
Warto robić ten trening z tą odżywka weidera, białkiem i monohydratem kreatyny ? Czy lepiej zwykły split z dobrymi suplami?
(dieta ofc )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrob to FBW + dieta + ew suple weidera ( na allegro patrzylen drogie w hooj:O)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
zastanawiam sie nad tym treningiem czy bym mogl go cwiczyc mam 16 lati i nalda rosne w gore moj staz to 3 mies. i zaraz koncze FBW 7 tyg.
1.ile trwa cykl tego FBW
z góry dzieki pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2096
3 miesiące trwa. Jak masz jakieś wady kręgosłupa to odpuść sobie martwy ciąg i przysiady. Sam nim ćwiczę i polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
ahh przeczytam jeszcze raz

xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564
Witam,
Mam 20 lat, na siłowni ćwiczę od roku. Od dwóch miesięcy na poważnie - wcześniej w domu. W czerwcu ważyłem 62kg, teraz 66,3kg przy wzroście 173cm. Chciałbym jeszcze trochę nabrać masy, zastanawiam się jaki trening będzie do tego najlepszy. Na początku trenowałem ogólnorozwojówkę, teraz mam rozłożony na klatkę + biceps, grzbiet + triceps, barki + nogi i dołożyłem na sobotę klatkę + triceps. Nie wiem czy jest to najodpowiedniejszy trening na masę? Chciałbym ułożyć dietę, ale nie wiem jak... Czytałem, że trzeba jeść pierś kurczaka, ryż, nabiał... Ale co, w jakich proporcjach, kiedy.. Jeśli ktoś się w tym orientuje - proszę o wskazówki.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - ogi89 w dniu 2009-08-21 17:08:41

Zmieniony przez - ogi89 w dniu 2009-08-21 17:09:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Czy taka dieta i trening byłaby odpowiednia dla początkującego na siłce ??? Mam 182 cm i waze 78 kg cwiczyłem tylko w domu. Nie moge trzymac diety super rygorystycznej, ale taka jak jest podana na 1 stronie jest do zrealizowania nawet dla mnie. Co do treningu to oczywiscie bym go troche zmodyfikował na łatwiejszy, ale bardziej chodzi mi o diete czy byłaby dobra.

Zmieniony przez - aksel90 w dniu 2009-10-25 20:53:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mohammed 'Momo' Benaziza

Następny temat

"Mr Universum" 1961

WHEY premium