SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER MASA I SUPER SIŁA wg Arnolda Schwarzeneggera

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Hj nie lekcewazcie mnie :( moze ktos mi w koncu odpowie? :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym Ci uświadomoć że to jest cylk przznaczony dla zaawansowanych i do tego przeznaczony dla metabolizmu wspomaganego dopalczami.
a odp brzmi: tak robiszcaly cykl na kazdym treningu 3x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1409
Ciekawy artykuł, dobrze się czyta. Chociaż ta dieta wydaje się być jakaś dziwna. Obiad jakiś taki skromny. Noi jeszcze przysiady ze sztangą 3x w tygodniu to nie za dużo?

Wszystko jest niczym w porównaniu z resztą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1: nie jestem pewien tłumaczenia!!
2: trenign wybitnie dla ludzi na wzmacniaczach :(
ale samo w sobie ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czołem,jestem nowym w tej branży.Zrobiłem sobie własną siłownię(mini siłownię) i zaczynam ostro ćwiczyć,co prawda mam tylko ławeczkę regul.,stojaki,sztangę łamaną,prostą,hantelki i 120 kg. obciążenia.ćwiczyłem już wcześniej na siłowniach,ale ze względu na charakter pracy nie mogłem regularnie ćwiczyć.Teraz,gdy siłownię mam w piwnicy zabieram się do pracy,bo na razie lebioda ze mnie,ale czas pokaże.Pozdrowienia dla aktywnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj chce zaczą ten trening + dieta + kilka odzywek..
chcialem sie dowiedziec jakie efekty mieli Ci co stosowali ten plan i czy czymś sie wspomagali czy nie itd...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj cały post!! pare osób sie chwaliło wynikami.
jak nie jesteś zaawansowany to odradzam! ale to tylko sugestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jak bierzesz kox to mozesz probować a jak nie to myśle żę to nie bedzie najlepszy pomysł

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem dodać, ze bede wykonywal 2-3 serie.
teraz to moze byc cos z tego??? + kilka odzyweczek jak pisalem wyzej i z dietką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
Czyli mowicie ze ten trening to dla kosiarzy??????? Cos mi sie tu nie podoba...wrrr...No to q**a jaki dla normalnych ludzi :/ ehhhh

i jeszcze pytanie:
ja prooboje Arniego trningiem...narazie po 3 serie a pozniej sie zobaczy...tylko zastanawiam sie czy i w tych 3 seriach juz robic negatywne powtoorzenia :/ np klatka 8 (60kg)/ 6 (70kg)/ 6(70kg...tyle ze 4razy sam a 2 ostatnie z pomocą)?! Jak myślicie?! Aha i czy to jest dobra ilosc powtorzen dla 3 serii. Bo Arnia dla siebie pisał 5 x (8,8,6,6,6)... Wiem, ze dla kazdego cos innego ale wypowiedzcie sie..chce sie sproobowac :]


Zmieniony przez - adidik w dniu 2004-11-18 16:04:24

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mohammed 'Momo' Benaziza

Następny temat

"Mr Universum" 1961

Wiecej