SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPLIT d@wida

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
hehe i dlatego mam problem

Bo co nie napisze jakiś ćwiczeń to są niedobre
Ale nie podoba ci sie FBW 5x5 czy te cwiczenia ktore napisalem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Sam plan jest teoretycznie ok, po prostu wg mnie są lepsze sposoby budowania masy . Nie jestem zwolennikiem planów FBW (ogólnie rzecz biorąc - choć w niektórych przypadkach mogą być nawet lepsze od splita).

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
to powiedz mi co bys mi zaproponowal... Chce po prostu poznac zdanie jak najwiekszej ilosci osob...

Opisze jeszcze raz...
staz na silowni 2 lata (wazylem wtedy 78 kilo) pozniej praca na ciezarowkach (niestety na miedzynarodowce nie da sie chodzic na silke) i spadlem w ciagu dwoch lat go 67kg.
Waga 67
Wzrost 182

Technike cwiczen mam w sumie opracowana (oprocz nog bo niestety musze sie przyznac ze stosowalem trening dyskotekowy)
Zastanawiam sie po prostu nad FBW i SPLITEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
4 czy 3 dni w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
mam male dziecko i nie chcialbym zony obciazac... ale jak bedzie lepiej 4 dni to ja jakos przekonam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
4 dni wg mnie jest optymalną ilością . Split. Przykładowy podział:
klatka biceps
nogi
barki
plecy triceps

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
co to znaczy przykładowy?? ^_^

A jaki jest najlepszy twoim zdaniem??:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Opcji jest naprwadę wiele. Równie dobrze, przy podziale góra/dół to też jest split.

Najlepszy - nie wiem, i nigdy się nie dowiem . Za krótko trenuję, ciągle się ucze. Niemniej jednak ten podział jest bardzo popularny, łatwo obrać priorytety, zwiększać częstotliwość (biceps jest tu ćwiczony 2x - przy klacie i plecach) itd.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
wiesz jesli chodzi Ci o szybka rozbudowe sylwetki to ja moge polecic HST albo FBW. Jednak gdy miales dluga przerwe to mysle zeby zrobic na poczatek trening ACT(na przyklad) badz trening splitem ale z doborem lekkiego obciazenia tj. cwiczenie 2x15powt. chodzi o to zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku oraz przede wszystkim stawy...

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
wiesz jesli chodzi Ci o szybka rozbudowe sylwetki to ja moge polecic HST albo FBW. Jednak gdy miales dluga przerwe to mysle zeby zrobic na poczatek trening ACT(na przyklad) badz trening splitem ale z doborem lekkiego obciazenia tj. cwiczenie 2x15powt. chodzi o to zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku oraz przede wszystkim stawy... Jeszcze sie wypowiem ze wedlug mnie SPLIT=3dni. wtedy mozna powiedziec "najlepiej wchodzi". noo chyba ze robisz rzezbe to wtedy mozna pomyslec nad wieksza liczba treningow

Pozdrawiam !

EDIT ; net sie zamulil i przypadkowo wyslalem dwie takie same odpowiedzi , DLUZSZA JEST BARDZIEJ PRAWIDLOWA (tzn.bardziej okresla moja mysl)

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2009-01-01 21:14:23

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2009-01-01 21:15:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia!!!

Następny temat

pytanie worek

WHEY premium