SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SPLIT CZY FBW? 14 LATEK PROBLEM SZYBKO!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 787
Siema mam już za sobą 3 miesiące ACT-ta i chciałem wiedzieć który trening byłby bardziej dopasowany do moich podtrzeb sam myślałem o split ponieważ dużo więcej sie w nim dzieje niż co drugi dzień robić to samo tak jak jest to w FBW. Mój cel to masa i moge nawet iść tym FBW ale prosze aby ktoś dobrał mi jakiś trening który będzie na mase. Nie jestem sezonowcem i nie ćwicze tylko dla tego że chce na plaży pokazać klate ale zależy mi na masie mięśniowej dla własnego samopoczucia ale również dlatego że jestem bardzo chudy. Prosze bardzo uprzejmie o odpowiedz.

Waga: 52 kg

Wzrost: 168 cm

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 3 miesiące

Uprawiane inne sporty: taniec, nożna inne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/hantle/ławka/drążek

Dieta: nie

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 541 Napisanych postów 21399 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141148
Na twoim miescu to bym się na jakieś sztuki walki zapisał, zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz niz na ćwiczeniach w tym wieku a dobrze buduje siłe i mase mięsniową przygotowywyjąc pod późniejszy trening na siłowni.

Jesli już to jakieś FBW ale oparte o trening domatora.

Chudy jesteś, musisz zaczać zdrowo się odzywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 2222 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62576
Pociagnij FBW przez 2-3 miesiace a potem split.
W FBW ukladasz trzy plany na kazdy dzien inne cwiczenia wiec nie robisz tego samego.

Warszawa i okolice? Zapraszam na wspólny trening :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 787
moglibyście coś ułożyć jakiś plan FBW
czy sam mam coś wklei a wy poprawicie
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 541 Napisanych postów 21399 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141148
Wykroki 3s
żuraw 2s
Podciąganie na drązku podchwytem 4s
Pompki z nogami wyżej 4s
Unoszenie sztangielek na boki 2
Wspięcia na palce 3s
Plank 2s po 30-60s.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-12-27 19:57:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co ty ułożyłeś sztangi nigdzie nie ma bardziej coś pod styl wyciskanie sztangi a nie pompki
mógłbyś ułożyć taki z tym sprzętem co mam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A po co ci sztanga w planie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
raczej masy nie zrobe na pompkach
poco mam ten sprzęt skoro robie pompki
pompek zrobie z 45 więc wątpie by rozbudowały mi mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A dobrze chociaz te pompki robisz ?

Masa = odzywianie + regeneracja + dopiero trening.

Chcesz to zrób wyciskanie na klate zamiast tych pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak dobrze je robie bo jesttem najlepszy z klasy a te pompki to robie przy wułefiście i zwrócił by mi uwage jak bym żle robił.
a tak przy okazji nie zamało tych ćwiczeń?
tak tylko putam co to jest żuraw
i jakie obciążenia do danych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie za mało, więcej nie znaczy lepiej, 2-3x w tygodniu rób.

http://www.sfd.pl/Żuraw__kilka_słów_o...-t527419.html

Obiciązenie takie żebyś wykonał założoną liczbe powtórzeń w serii dobrze technicznie z zapasem 2-4 powtórzenia w serii.

Zakres powótrzeń 12-10 w serii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedno pytanko

Następny temat

plan na brzuch...