SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPLIT CZY FBW? 14 LATEK PROBLEM SZYBKO!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Zrób chociażby przykładowy trening Georgu z artykułu o FBW

Zmieniony przez - mariozlw w dniu 2010-12-27 20:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
dzięki a masz może link do tego treningu a co do ciężarów jeżeli mój max to ok 45kg to ile wysiskać? no może 40 z poprawną techniką.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
FBW by georgu będzie kiepski w tym przypadku.

Zacznij sobie od nawet 20kg i dokładaj pare kg co trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
no na ACT WYCISKAŁEM 20 KG a co tydzień dodawać czy co trening i po ile dodawać za każdym razem? prosiłbym jeszcze opis ćwiczenia PLANK bo nie zabardzo wiem co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
W takim razie słuchaj Viren, mi on pomógł z moim pierwszym planem i efekty są zadowalające.A tak przy okazji Viren jak możesz to zajrzyj do mojego planu masz zaraz pod tym w dziale

Zmieniony przez - mariozlw w dniu 2010-12-27 20:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Plank - na brzuch, wpisz na YT a znajdziesz jak wykonać.

Możesz albo co tydzień albo co trening, 2-2,5kg jesli dodasz będzie ok, technika jest wyznacznikiem.

Jak dodasz nawe 0,5kg będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
OK DZIĘKI ZA WSZYSTKO WIEM ŻE ZAMĘCZAM PYTANIAMI ALE CHCE SIE PO PROSTU DOWIEDZIEĆ W JAKI CZAS MOŻNA ZŁAPAĆ SUCHEJ MASY PRZEZ 3 MIESIĄCE I JAK DUŻO Z POPRAWNYM TRENINGIEM I DIETĄ OCZYWIŚCIE MNIEJWIĘCEJ. A TEKIE PARTIE MIĘŚNI JAK BICEPS I TRICEPS MAM ROZUMIEĆ ROZWIJAJĄ SIĘ PRZY WYCISKANIU NA ŁAWCE I NA PODCIĄGANIU TRENING WYGLĄDA TAK:
Wykroki 3s
żuraw 2s
Podciąganie na drązku podchwytem 4s
WYCISKANIE NA LEŻĄCO NA ŁAWCE 4s
Unoszenie sztangielek na boki 2
Wspięcia na palce 3s
Plank 2s po 30-60s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bic/tric pracują przy innych ćwiczeniach.

To ile masy złapiesz zależy od odzywiania, regeneracji i tego czy będziesz odpowiednio trenował i nikt ci tego nie określi, sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
TU JEST PLAN Z INNEGO FORUM
I ZAMIAST BRZUCH ROBIĆ TO TEGO TRICEPSA I BICEPSA A BRZUCH POZA TRENINGIEM 2 RAZY TYGODNIOWO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Brzuch możesz robić przed/po lub całkiem poza treningiem jest kilka teorii z tym związanych ,ale ja osobiście robię poza treningiem. zajrzyj na www.miesniebrzucha.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedno pytanko

Następny temat

plan na brzuch...

WHEY premium