SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dzięki ziomki za pomoc internetową dotyczącą moich k****sko silnych pleców. Teraz pytanie. Ile ciśniecie na wyciskaniu żołnierskim na bary i przy jakiej wadze? Bo muszę porównać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ja 80 zza karku mam rekord przy 94 kg (wtedy tyle miałem ) ale to moja najsłabsza partia. ogólnie wyciskania słabe mam
a ta Sophie dotyrana ładnie Stephanie i Anllela bardziej takie... kobiece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Pzzy 94 to szczerze bez szału... Słaby tricek pewnie co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No bez szału, prawdopodobnie właśnie zaniedbanie tricka przez lata się odbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Bary to dla mnie priorytet jeśli chodzi o wygląd więc mocno je katuje przez to siła też idzie. Jak ktoś ma dobre bary to zazwyczaj prezentuje się dobrze nawet jak jest leszczem. No, a plecy i tric to dla mnie najważniejsze partie jesli chodzi o siłę. Jak masz mocnego trica i mocne plecy+korpus to wszędzie i ze wszystkim sobie poradzisz ( jeśli chodzi o ćwiczenia).


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-09-10 23:15:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Noolan przestan robic ciezkie wyciskania na barki poki nie masz z nimi problemow. Zauwaz ze kazdy kto troche dzwiga ma problemy z barkami a wiekszosc cisnie.
Sam to robilem az wpadlem gdzies na tego ziomka ktory specjalizuje sie w mechanice ludzkiego ciala. Posluchalem go i pomoglo

Doug Brignole polecam



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja nie robie bo na chuy ciezkie robic ,najwiecej robilem hantlami 2x 30 kg

maxymalnie ciezkie obciazenia jak dla mnie to tylko nakladam na Martwy ,klatkę ,ew wiosla ,drązek ,bo umiem te cwiczenia, na przysiad nawet maxa nie sprawdzalem.


Zmieniony przez - xper w dniu 2015-09-11 03:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
e tam, nie wszystkie ćwiczenia niezdrowe są dla barków.
jak ktoś robi MP zza karku, czy jakieś dziwne wyciskania na maszynie smith również zza karku to się nie dziwie.

ciężkie wyciskania hantlami, MP, PP z przodu, nawet PP z karku i nic się nie powinno stać jak ktoś robi poprawnie

silne barki, plecy i nogi to podstawa, klata ch**a warta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ch** strzela rotatory przy wyciskaniu zwłaszcza żołnierskim to już wycisko-podrzut lepiej z unikiem.
Jednorącz też lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium