SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
dobra fota pod świetlówkami na silowni i u mnie widac kaloryfer

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale Ty prowadzisz bloga kulinarnego nie musisz miec kaloryfera w dziennym swietle :D Makłowicz, Okrasa, Pascal , żaden nie miał

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
bo oni gotowali nie FIT !


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Ziumol a która wersja 5 3 1 jechales? I trzymales się założeń oryginalnego planu? Mi dobrze poszło siły na push pull legs 5xweek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
dobry ten filmik 60 funny mma, gsp to ma charyzmę, HI ;D a sprzedawał miliony ppv, to i każdy może jak będzie sobą ;)


pany, miał ktoś nastawiane kręgi szyjne ? kiedy powinno sie nastawiac? u mnie jest tak , a słyszałem ze to moze swiadczyc o tym ze powinno byc nastawione ;
przy przekrecaniu szyji potrafi bardzo glosno kość przeskoczyć, pare osob dziwilo sie ze to tak glosno, a kiedys nie zwracalem uwagi na to
- przy przekrecaniu glowu niemal zawsze boli szyja, glowa
- i np przy waleniu w worek ręką potrafi zabolec szyja


bylem u lekarza, przeswietlona szyja, wg niego nic z kregami, dal jakies czwiczenie, ktore hvja dało i tyle

moze jest cos co by napewno nie zaszkodzilo, jesli jest uszkodzenie czegos, a moze pomoze? typu lekkie masaze, oklady?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
boring but big. trzymałem się zaleceń, łapy se dodałem kiedyś tam na jakiś czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Dlugo robiłeś go?
Może spróbuję ale teraz musze trochę zluzowac na chwile bo od początku maja zap*****lalen jak dzik i zajechany się czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Długo, bo zaczyna się z zaniżonych ciężarów i progres idzie długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Nie dales edytować ;&
No właśnie, jak progresja dodawales tak jak zalecane 2,5 czy tam 5kg co 4 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dams- mialem identycznie. Okazało się ze mam naderwany mięsień nadgrzebieniowy. Przez reke idzie impuls do szyji, bo biegnie tam nerw posrodkowy. Mozesz mieć tez uszkodzony jakiś inny miesien w pobliżu karku. Niekoniecznie nadgrzebieniowy.


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-07-22 21:49:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium