SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ktos pamieta ta afere z Czekoladowym Rambo z Los Angleles ? Wie ktos jak to sie zakonczylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Kto to jest czekoladowy Rambo? Xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ten komandos jakis były co strzelał do bliskich "złych osób czyt. politykow itp"??
coś mi się kojarzy że go odpalili w końcu

macie i podziwiajce


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
jac88 fajna :d co to za jedna?



Wyniki walk gali AKHMAT Fight show: Battle in Grozny 4 na której pojedynkiem wieczoru było starcie Badra Hari i Ismaela Londta. Hari wrócił na ring po perypetiach z prawem i zawalczył na gali u swojego kumpla Ramzana Kadyrova. VIDEO Z WALKI W ŚRODKU Czytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Szkoda, tak wielkiego talentu, masakra, przecież kiedyś to była 20 letnia bestia walcząca z czołówką i często wygrywająca. Może dlatego że tak wcześnie chłopakowi uderzyła woda sodowa i w międzyczasie bawił się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@Yoshi
nie mam pojęcia, na fb ktoś ze znajomych polubił jej foto i mi wyskoczyło

https://www.facebook.com/cervenafox?fref=ts 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gautan
BTW wlasnie gram w pokera (oczywiscie z Czech,bo w Polsce nielegalne) przy jednym stole z gosciem z Polski o nicku "Stivenek".

nie wierze w takie przypadki! czy to Ty, moj dziubku kochany...?



Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-08-23 14:52:01


nie, to nie byłem ja

Dremor czy ja wiem, żaden system nie jest doskonały, ocenić walkę na raz = wypunktować patrząc na 25 minut (czy nawet 15) to bardzo trudne zadanie nawet dla mnie już nie mówiąc o sędziach, którzy nie potrafią wypunktować dobrze 5 minut walki
Jednak tj pisałem Johnson zasłużył bardziej na wygraną tej walki (bez wątpienia), ALE punktując walkę obecnym systemem punktowania punktowałem ją dla Dodsona nie dając żadnej rundy 10-8 i tak wgl 1 i 3 runda były bardzo wyrównane więc jak ktoś dla Johnsona punktował to nie popełnił, że tak powiem błędu. Identyczna sytuacja: Robbie Lawler vs Johny Hendricks II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
nevalainen masz rację, Hari gdyby nie wpadał w kłopoty przez swój charakter, to mógłby zostać jedną z największych legend KB. Teraz tłucze się dla szejków z Dubaju albo Kadyrova z Czeczenii, który ma sporo na sumieniu. Kolejna planowana walka to listopad i pojedynek z Catalinem Morosanu.

jac88 fajna ta czerwona lisica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cro Cop vs ANTHONY HAMILTON na UFC w Korei haha w sumie ok, po co Cro Copa psuć jeszcze bardziej (i marketingowo i FIZYCZNIE) a dając mu w Korei (gdzie przyciągnie sporo tłumu) takiego słabego ciężkiego jest duża szansa na np. head kick KO wiecie ocb. Jednak w przypadku Cro Copa o ile stawiam, że wygra to..... może przegrać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Czy ktoś ogarnia kiedy z więzienia wyjdzie Lee Murray?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium