SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, akurat ładne babki w MMA to ja mam w jednym palcu. Karolina całkiem niezła. W słomkowej tyle fajnych dupeczek, a w koguciej taka bieda, no Ronda może być jak się ją dobrze odpicuje, ale bez tapety to mocno średnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie teraz to się poddaje, ale może ktoś inny zgadnie. W TOP 10 UFC i w koguciej i słomkowej na pewno nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Na Randzie Markos się skułeś? xD będe dobroduszny chodź raz i nie dam ci łapki w dół, ale za to plusujesz każdy mój post o Conorze





Karate hottie jest zaj**ista
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę lajkował Steven twoje posty o Conorze(czyli prawdę mówiąc jakieś 60-70% wszystkich twoich postów) jak Conor wygra z Aldo i RDA (Conor najpierw musi sobie zasłużyć, żeby lajkować posty, w których opisywany jest w samych superlatywach). Randa jednak w moim rankingu za Alexą, Karoliną, Michelle i Paige, ale w jednak jestem trochę januszem, ale w każdym z nas jest odrobina janusza po prostu niektórzy mają więcej, drudzy mniej. Trzeba będzie kiedyś zrobić taki ranking. Kata hottie całkiem niezła. Jej walka z Paige wyglądałaby całkiem ładnie i jest IMO do zrobienia jeśli przegra z Tecią.
Zdjęć z Michelle nigdy za wiele
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba jeśli wygra z Tecią
co do Conora to sam póki co uważam, że z RDA przegra, imo Khabib z RDA w rewanżu przegra nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio Paige prowadzą bardzo ostrożnie. Z Tecią już raz przegrała, więc pewnie nie dadzą jej kogoś kto jest lepszy od niej. RDA prze kozak. Walczy długo w UFC, a dopiero teraz doszedł do tak wysokiego poziomu, może to będzie przykład dla Błachowicza, że jednak progres zawsze można zrobić jak się ma odpowiednich ludzi i chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor wywrze presję na Aldo, Aldo nie ma tych zapasów na Conora i przede wszystkim nie miesza uderzeń z wejściami w nogi, to nie jego styl walki.
Nurmagomedov po kontuzji, ale jak będzie to stary Khabib to oczywiście najlepszy kocykarz w LW, j**any presja, presja, wejścia w nogi, świetna kontrola, ALE na dystansie 5 rund i w stójce widzę u Conora szanse
Cowboy ma wolny start, McGregor jak najbardziej może go znokautować, wiadomo Cerrone mocny w parterze, świetna techniczna stójka i wyraźnie wyższy, ale Conor będzie szybszy
Pettis nie zagrozi zapasami, McGregor wywrze presje i ta walka mega by mnie jarała nie wiem na kogo bym stawiał szczerze mówiąc
RDA to j**ana bestia, mógłby przejechać się po Conorze zwłaszcza patrząc na jego ostatnie występy.
Generalnie LW to trudny orzech będzie dla Conora, tylko w FW uważam, że każdemu naj**ie co również łatwe nie będzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
PVZ to fajna maskotka UFC, która jest popularna coraz bardziej, nikt jej na pożarcie nie rzuci, sama nawet tego nie chce, dostanie łatwe walki. Bardzo logicznym zestawieniem byłaby teraz Randa Markow (czyli ładna walka ), ale też mogą nie dać Randy, bo może pokonać Paige no, ale progres musi notować, wiecznie nie będzie obijała dup z poza top 10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium