SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
ziumol
własnie kurde - polecasz KPS jakieś kimono? Tatami mi się strasznie skurczył, Manto jedno mam i spoko, Venuma też jednego mam i póki co ok, ale lekko się kurczy chyba bo gold weave jest. Słyszałem że Ground Game teżsię kurczy strasznie, spodnie szczególnie


Ja mam manto X
i
Manto Diamond Competition


X'a mam dużej i już ostro zaorane jest, na kolanach i dupie krawcowa mi naszyła płachty materiału bo miałem już dziury, bluza dziur jeszcze nie ma ale na plecach juz mocno przetarte

Te drugie mam krócej więc żadnych jeszcze dziur nie posiad, ale na kolanach troche poblakł czarny kolor.

Kurczenia w jednym i drugim jako takiego nie doświadczyłem, ale jak będę za jakiś tam czas kupował nowe to jednak sprobuje sobie coś innej firmy


Co do chwalonych modeli to dużo osób (nie tylko w necie) ale i ze znajomych poleca np Koral MKM albo Atama Mundial
no ale jest minus... cena....
Całkiem spoko pod wzgledem wyglądu i w "dotyku" wygląda też Grips Secret Weapon 2.0, nawet nie dawno byly jakies promo w ktoryms z polskich sklepów 400zł z hakiem

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
Kimona Storm tez calkiem niezle opinie mają, a czasem na ich stronie robią promo 2 za 1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
X manto widziąłem na macie u kilku osób to porozdzierane własnie po czsasie na kolanach głównie itp. Myślałem w sumie nad Gripsem. Tylko nie wiem jak tam z kurczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
W x'ie takie mi krawcowa naszyła materiały, po paru treningach i praniach kolor w miare sie wyrównał i nawet zbytnio nie widać, że były tuningowane

ale ostatnio znowu jej dałem bo juz sito na dupie sie zaczynało robić i poniżej tego co mi naszyła






ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Fedor oficjalnie w Bellatorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Polecial na kaske i unika prawdziwych przeciwnikow na poziomie. Wstyd. Nie zamierzam ogladac

A pisza ze to ma byc nowa japonska organizacja nie Bellator. To juz w ogole beda nounejmy. Porazka. Co za joke z Fedora
http://mmajunkie.com/2015/09/fedor-emelianenko-returns-to-mma-for-new-japanese-promotion-on-spike


Zmieniony przez - grind w dniu 9/20/2015 6:20:55 AM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Bez sensu.
Ciekawe ile będzie zarabiał i ile chciał od UFC...


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-09-20 07:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Andy Arlovski pewnie cieszy się tak samo jak całe sfd.







Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-09-20 07:44:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Phil Davis w turnieju bellatora wygrywa dwie walki przed czasem. Jedną przez kimure druga przez nokaut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Juz sie zaczął gigantyczny hejt na fedor w necie no ale..



Gościu ma 39 lat i wybrał najlepszą opcję by zarobić na staraość, zdaje sobie sprawę ,ze trochę zlamił, tymi gadkami o ufc i podpalił wielu fanów w tym mnie, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy z takimi wilkami jak jds, miocic, cain nie miałby raczej szans





Zmieniony przez - Strecho w dniu 2015-09-20 08:36:58

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium